آیفون اس ای 2022 طراحی شبیه آیفون 8 خواهد داشت

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

تاکنون شایعات بسیاری درباره آیفون اس ای نسل بعدی اپل دریافت کردیم. اسمارتفون میان رده‌ای که پیش از این گزارش شد با طراحی شبیه به آیفون 11 و سخت افزاری قدرتمند از راه خواهد رسید. این مدل جانشین آیفون اس ای 2020 با پشتیبانی شبکه 4جی خواهد بود. به تازگی یکی از تحلیلگران مطرح، در یادداشتی اطلاعات تازه پیرامون اسمارتفون آینده اپل فاش کرده است؛ این تحلیلگر بیان داشت که اپل در نظر ندارد که آیفون اس ای 2022 را با تغییرات بزرگ همراه سازد، بلکه این گوشی در طراحی شبیه به آیفون 8 است.

آیفون اس ای 2022


این اسمارتفون دارای مشخصات کلیدی قابل توجهی بوده و از ویژگی های بهتری نسبت به نسل فعلی بهره می‌برد. در حالی که گفته شده آیفون اس ای نسل بعدی کاملا طراحی جدیدی دارد اما dylandkt در یادداشت خود به موارد دیگری اشاره داشته، او می‌گوید که آیفون SE جدید از نظر طراحی مشابه مدل موجود فعلی خواهد بود با این حال، مشخصات بهتر و پشتیبانی از شبکه 5جی هم در کار است. به طور کلی اپل سعی دارد طراحی آیفون 8 را در محصول بعدی به کار گیرد، با این تفاوت که سخت افزار قدرتمند و بروز شده در کار خواهد بود تا بتواند نظر مخاطب خود را جلب کند.

همین تحلیلگر یک سال قبل فاش کرد که آیفون اس ای 2022 شبیه به آیفون 11 است و در کنار سخت افزاری جدید، با طراحی متحول شده از راه می‌رسد. اکنون وی با تحقیقات صورت گرفته تغییر پیش بینی داده و آیفون اقتصادی نسل بعدی اپل را با طراحی تکراری همیشگی همراه می‌داند. گذشته از آن باید انتظار داشت شاهد حافظه رم 4 گیگابایتی و پردازنده A15 بایونیک اپل باشیم. همچنین دوربین نیز ارتقا پیدا خواهد کرد و به جدیدترین فناوری‌های تصویربرداری مجهز می‌شود؛ به هر حال گفته شده سال 2024 یک مدل دیگر از راه خواهد رسید که طراحی منحصر به فرد و سخت افزار بالاتری دارد.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید