اپل در WWDC 2022 از هدست واقعیت ترکیبی خود رونمایی خواهد کرد

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

مدت‌هاست که شایعاتی درباره هدست واقعیت ترکیبی اپل منتشر می‌شود اما هیچ یک به تایید این کمپانی نرسید. حال گویا باید در مراسم WWDC 2022 شاهد معرفی یک هدست واقعیت ترکیبی که عمده کمپانی‌های فعال صنعت فناوری دست کم یک مدل را در سبد تولید خود دارند یا داشتند باشیم، وقت آن رسیده که اپل هم به دسته شرکت‌های دارای هدست بپیوندد. شایعات بسیاری تاکنون درباره هدست کمپانی کوپرتینویی دریافت کردیم اما به دلیل عدم معرفی یا تایید آن توسط اپل، این شایعه به فراموشی سپرده شد یا شایعه دیگری جای آن را گرفت.

هدست واقعیت ترکیبی اپل به زودی معرفی می شود


خبر رونمایی هدست واقعیت ترکیبی اپل در WWDC 2022 یک پیش بینی بیش نیست. بنابراین مطمئن نیستیم در رویداد توسعه دهندگان این شرکت چنین دستگاهی که مدت‌ها است در شایعه به سر می‌برد، رونمایی خواهد شد یا خیر! مدتی است که شایعه توسعه اتومبیل الکتریکی اپل بر سر زبان ها افتاده و علاوه بر هدست، شاهد انتشار شایعاتی درباره اتومبیل این کمپانی محبوب هم هستیم. دقیقا مشخص نیست این هدست چه ویژگی هایی خواهد داشت اما تا به حال تصاویر رندر مختلفی در دسترس قرار گرفته که چهره این هدست را تا حدودی نمایش می‌داد.


دقیقا نمی‌دانیم کوپرتینویی‌ها قصد دارند چه ویژگی را در هدست مورد اشاره تعبیه کنند. چیزی تا رویداد WWDC  سال جاری باقی نمانده و اپل هر سال بهار را برای برگزاری این رویداد در نظر می‌گیرد، بنابراین اگر شایعات صحت داشته باشد، در آینده ای نه چندان دور باید شاهد یک هدست قابل توجه در طراحی و سخت افزار باشیم. همچنین این مدل برای کاربری وابسته به آیفون نیست و به سخت افزار مستقلی تجهیز خواهد بود و قیمت آن احتمالا بیش از 1000 دلار است. به محض دریافت اطلاعات دقیق و قابل استناد شما کاربران گرامی آیدی تاپ را در جریان خواهیم گذاشت. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید