جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

آیفون 15پرو اپل دارای دوربین پیروسکوپی خواهد بود

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

تا رونمایی سری آیفون 15 اپل فاصله بسیاری باقی مانده و کمپانی کوپرتینویی درصدد بوده محصولی معرفی کند که مشخصات کلیدی برجسته دارد و می‌تواند نظر طرفداران را جلب کند. هر سال شاهد رونمایی آیفونی هستیم که دارای طراحی و سخت افزار بهبود یافته است، بنابراین عجیب نیست سری آیفون 14 امسال یا آیفون 15 سال آینده گوشی‌های بهبود یافته از همه لحاظ باشند.

دوربین پیروسکوپی با زوم اپتیکال 10 برابری در آیفون 15

براساس جدیدترین گزارش انتشار یافته، اپل قصد دارد در سری 15 آیفون های پرو و پرو مکس، از دوربین پیروسکوپی با زوم اپتیکال 10 برابری بهره گیرد. این موضوع را جف پو یکی از تحلیلگران برجسته افشا کرده که می توان گفت احتمال صحت یافتن آن کم نیست. پو معتقد است اپل حداقل یکی از گوشی‌های سری آیفون 15 را به دوربین پیروسکوپی مجهز خواهد کرد. بنابراین به کمک چنین حسگری کاربران بهتر می‌توانند روی سوژه بسیار دور زوم کنند و جزئیات را شاهد باشند. موضوعی که این روزها گوشی‌های اندرویدی به آن تجهیز شده و توانستند مورد توجه قرار گیرند. در چنین دوربینی، نور به داخل لنز تله فوتو ورود پیدا کرده و به کمک یک آینه دارای زاویه، به حسگر تصویربرداری بازتاب پیدا خواهد کرد؛ تغییر در جهت نور کمک خواهد کرد که کاربران شاهد حسگری با بزرگنمایی بیشتر باشند.

پیش از این مینگ چی کو تحلیلگر شناخته شده هم گفته بود احتمال دارد اپل در سری آیفون 14 پرو چنین فناوری دوربینی به کار گیرد. حال جف پو معتقد است که در سال جاری چنین سیستمی به کار گرفته نمی‌شود و حداقل باید تا سال 2023 منتظر ماند.


در حال حاضر آیفون 13 پرو به زوم اپتیکال 3 برابری مجهز بوده و در بحث زوم چندان حرفی برای گفتن ندارد. همین امر موجب شده تا افراد زیادی به جای خرید گوشی آیفون، تمایل به خرید گوشی اندرویدی پیدا کنند تا بتوانند دستگاهی حرفه‌ای در بحث دوربین داشته باشند. حدس شما چیست، این تکنولوژی در آیفون 14 به کار گرفته می شود یا 15؟

**برای خرید اپل ایدی می توانید به لینک مراجعه کنید**

نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • الهام خدابنده لو الهام خدابنده لو
    برگاممممم اینو بزنه‌دیگه کسی سامسونگ‌نمیخره
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید