ساخت اپل واچ 7 با مشکل مواجه شد احتمال تأخیر در عرضه اپل واچ سری 7

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

کمتر از 20 روز دیگر به رونمایی از آخرین پرچمدار کمپانی اپل یعنی آیفون های سری 13 (یا 12 اس) مانده است، با این وجود انتظار می رود در این رویداد، شرکت اپل از جدیدترین گجت‌ پوشیدنی خود یعنی اپل واچ سری 7 نیز رونمایی کند. اما متأسفانه شایعات زیادی منتشر شده که نشان می دهد سری جدید ساعت های هوشمند شرکت اپل با مشکل مونتاژ مواجه شده و همین موضوع ممکن است باعث تأخیر در عرضه این ساعت ها شود.


 اپل واچ 7


در حالی که همه عاشقان محصولات اپل منتظر رونمایی از جدیدترین محصولات این شرکت هستند خبر ایجاد مشکل برای اپل واچ سری 7 کمی ناراحت کننده است. با توجه به سابقه شرکت اپل در این موارد ممکن است زمان رونمایی از اپل واچ سری 7 حتی تا 3 ماه نیز به تأخیر بیفتد. با توجه به شایعاتی که از منابع آگاه به گوش می رسد، پس از تولید اپل واچ سری 7 به صورت محدود، ظاهراً مشکلاتی به وجود آمده است که روند تولید را با تأخیر مواجه می کند. بنابر گزارشات موجود نسل جدید اپل واچ با تغییرات زیادی در طراحی همراه بوده که همین موضوع سبب شده مونتاژ کنندگان قطعات با مشکلات گسترده‌ای روبرو شوند و تولید این محصول را تا بررسی دقیق و حل مشکلات به وجود آمده متوقف کنند. از قابلیت‌های جذاب اپل واچ سری 7 می توان به اندازه گیری میزان فشار خون اشاره کرد، احتمال بسیار زیاد وجود دارد که اصلی ترین دلیل مشکل به وجود آمده در مونتاژ این ساعت هوشمند سنسور جدید فشار خون باشد، زیرا ساخت و اضافه کردن این سنسور و ضد آب بودن آن در سری 7 اپل واچ چالشی بسیار بزرگ محسوب می شود.

همانطور که گفتیم حدود 20 روز دیگر به رونمایی از آیفون های سری جدید و اپل واچ سری 7 مانده است، اما متأسفانه با توجه به مشکلات به وجود آمده هنوز مشخص نیست سری جدید ساعت هوشمند اپل در این مراسم حضور دارد یا خیر!


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید