جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

خبرهایی جدید از آیفون های سری 13

امتیاز 5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

قطعاً نام مینگ چی کو همان تحلیل گر معروف محصولات اپل را شنیده اید، آقای کو مدت هاست که شایعات جدید مربوط به محصولات اپل را که بسیار نزدیک به واقعیت هستند منتشر می کند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده از او آیفون های 13 پرو و نسخه بزرگتر آن یعنی آیفون های 13 پرومکس که تا معرفی آنها کمتر از 3 ماه بیشتر نمانده است مجهز به یک دوربین التراواید با قابلیت فوکوس خودکار خواهند بود.
سال گذشته کمپانی اپل به واسطه همه گیری ویروس کرونا با حدود 2 ماه تأخیر رویداد معرفی از آیفون 12 را به تأخیر انداخت اما همانطور که گفتیم انتظار داریم امسال تا 2 الی 3 ماه دیگر یعنی در شهریور ماه اپل از آیفون های جدید رونمایی کند. ضمناً دوربین التراواید آیفون های سری 12 از قابلیت فوکوس خوکار بهره نمی برد و فقط قابلیت فوکوس ثابت را ارئه می کرد، البته آقای کو تأکید دارد که اضافه شدن فوکوس خودکار به آیفون های سری 13 فقط و فقط مختص به مدل های پرو و پرومکس می باشد.در مورد فرم و محتویات جعبه آیفون های سری 13 نیز هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما انتظار می رود که همانند آیفون های سری 12 و با توجه به سیاست های جدید اپل مبنی بر حفاظت از محیط زیست این سری از پرچمداران شرکت اپل نیز بدون شارژ در جعبه عرضه شوند. هر چند شایعات از حذف درگاه USB خبر می دهند اما هنوز به طور قطع یقین این خبر تأیید نشده است. ضمناً ساخت پردازنده های A15 Bionic نیز که مالک آن آیفون های سری 13 هستند به صورت انبوه توسط TSMC آغاز شده است.
شایعات دیگری در مورد باتری آیفون های سری 13 منتشر شده است که نشان می دهد پرچمداران جدید شرکت اپل یعنی آیفون 13 و 13 پرو با ظرفیت به ترتیب 2815 و 3095 میلی آمپر ساعت ظرفیتی بالاتر از هم نسلان قبلی خود دارند. 

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید