اپل بروزرسانی iOS 12.5.4 را برای دستگاه های قدیمی تر منتشر کرد

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران
بحث های زیادی پیرامون قیمت بالای دیواس های دست دوم اپل در بازار وجود دارد، این دستگاه ها که عموماً از نظر مشخصات و عملکرد نسبت به رقیبان خود برتری خاصی ندارند برای خریدشان باید مبالغ بیشتری را هزینه کنید. اما نکته اصلی دقیقاً همینجاست دلیل اصلی این موضوع پشتیبانی بی سابقه شرکت اپل از دستگاه های قدیمی تر خود است تا جایی که این شرکت چندی پیش با انتشار iOS 15 و پشتیبانی آیفون 6 اس از این بروزرسانی بعد از 6 سال، نشان داد که در این زمینه هیچکس به عنوان رقیب توان رقابت با این غول کوپرتینویی را ندارد. شرکت هایی مثل سامسونگ، نوکیا، شیائومی و ... همگی بیشترین میزان پشتیبانی نرم افزاری از پرچمدارانشان 2 تا 3 بوده است.بروزرسانی iOS 12.5.4

همانطور که در بالا اشاره کردیم شرکت اپل برای کاربران دستگاه های قدیمی خود ارزش بسیار بالایی قائل است و هیچگاه آنها را فراموش نمی کند. البته سخنان بالا همگی برای دستگاه هایی بودند که شامل بروزرسانی سالانه این شرکت و سیستم عامل اصلی آن می شدند، اپل حتی برای دستگاه های قدیمی تر خود که از لیست دریافت سالانه این بروزرسانی ها خارج شده اند هم بروزرسانی های جدیدی ارسال می کند تا این دستگاه ها نیز از بسیاری از مشکلات، باگ های نرم افزاری و همچنین مسائل امنیتی در امان بمانند.
اپل به تازگی بروزرسانی iOS 12.5.4 و iPadOS 12.5.4 را برای کاربران آیفون 5 اس، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، آیپد Air، آیپد مینی 2، آیپد مینی 3، آیپاد تاچ 6 منتشر کرده است. برای دریافت این بروزرسانی باید مسیر زیر را دنبال کنید:
تنظیمات > General و Software Update
به گفته اپل این بروزرسانی در اجرای کدهای مخرب اختلال ایجاد می کند و ایراد حافظه درسیستم رمزگشای ASN.1 برطرف می سازد. البته این مشکل و اختلال در iOS 14.6 برای دیگر کاربران اپل پیش تر برطرف شده است.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید