جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

عرضه آیفون 12 به تاخیر افتاد

امتیاز 4.5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

طرفداران آیفون به رونمایی گوشی های این کمپانی در سه ماه سوم سال میلادی عادت کرده اند ولی شیوع ویروس کرونا باعث شده که آن ها سنت شکنی کنند و محصول جدیدشان را با تاخیر حدود 3 ماه عرضه کنند. با این حساب باید در سه ماهه چهارم سال جاری منتظر ارائه گوشی آیفون 12 باشیم. 
به نقل از وب سایت بلومبرگ خبر تاخیر زمان معرفی آیفون 12 توسط مدیرعامل شرکت برادکام (هاک تن) که چیپ های متنوع گوشی های آیفون را تامین می کنند منتشر شده است. او در تماسی که به تازگی داشته اعلام کرده: "یکی از مشتریان اصلی ما از آمریکای شمالی با تاخیر زیادی محصولات خود را راهی بازار خواهد کرد"؛ هر چند که او اشاره مستقیمی به کمپانی مورد نظر نداشته ولی استفاده از این اصطلاحات از جزء عادت های او می باشد. هاک تن توضیح داده افزایش درآمدی که آن ها در یک بازه زمانی مشخص هر ساله تجربه می کردند امسال با تاخیر یک فصل انجام خواهد شد و عواقبی برای آن ها در پی دارد. او به سهامداران اعلام نموده تا چهارمین فصل مالی، نباید انتظار رشد درآمد داشته باشند؛ زیرا روند رشد خدمات بی سیم شرکت برادکام در فصل سوم افت محسوسی پیدا می کند که البته در فصل بعدی جبران می شود. 

باید این نکته را در نظر بگیریم که ویرس کرونا بسیاری از شرکت های معتبر را در سطج جهان به تعطیلی کشاند که برخی از شرکت های تامین کننده قطعات اپل نیز از آن مستثنی نبودند و همین مسئله این شرکت را دچار مشکلات زیادی کرده است. 
زمان معرفی آیفون 12

با توجه به اظهاراتی که هاک تن مطرح کرده، احتمالا زمان معرفی آیفون 12 ماه نوامبر می باشد و دوستداران اپل می توانند در اواخر سال جاری این محصول بی نظیر را خریداری کنند. 
آیفون 12

گوشی های جدید آیفون 12 در مدل های آیفون 12 با نمایشگر 5.4 اینچ، آیفون 12 پرو با نمایشگر 6.1 اینچ، آیفون 12 پلاس با نمایشگر 6.1 اینچ و آیفون 12 پرو مکس با نمایشگر 6.7 اینچ می باشند. این گوشی ها از اینترنت 5G پشتیبانی می کنند و این موضوع به معنای بهره بردن کاربران از اینترنت فوق سریع می باشد. احتمالا هر 4 مدل دارای حافظه 128 گیگابایتی راهی بازار می شوند. دو مدل آیفون 12 و آیفون 12 پلاس دارای 3 دوربین هستند که دوربین اصلی، دوربین فوق عرض و LiDar هستند ولی آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس افزون بر این 3 دوربین یک لنز تله فوتو هم دارند. 

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید