جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

تغییرات iOS 14.6

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

کمتر از 5 ماه دیگر به معرفی iOS 15 مانده که اپل از آخرین نسخه های iOS 14 یعنی iOS 14.6 رونمایی کرده است. این نسخه از سیستم عامل iOS شامل تغییراتی در قسمت، AirTag، Find My و همچنین اپل کارت می باشد. ویژگی چند قابلیتی که از قبل توسط اپل معرفی شده بود اکنون در iOS 14.6 عرضه شده است. این ویژگی قابلیت هایی چون صدای فضایی با فناوری Dolby Atmos و Lossless می باشد. شما می تواند از مسیر Settings ،General ،Software Update اقدام به نصب iOS 14.6 کنید. 

ویژگی های iOS 14.6

دسترسی به پادکست ها

در این به روزرسانی کاربران می توانند به برخی از پادکست ها دسترسی پیدا کنند و همچنین برای کانال های خود حق اشتراک پادکست را ثبت و مدیریت کنند.

تنظیمات اپل کارت

بعد از معرفی سرویس Apple Card Family توسط اپل در رویداد Spring Loaded، اکنون این ویژگی در iOS 14.6 فعال شده است و کاربران می توانند اعتبار کارت خود را با حداکثر 5 نفر از اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند. این سرویس دارای قابلیت های دیگری نظیر ایجاد محدودیت ها، ثبت مخارج و ... نیز می باشد.

تنظیمات اپل کارت در ios14.6

قابلیت جدید ایرتگ
از این پس در iOS 14.6 می توانید پس از گم شدن ایرتگ خود توسط ویژگی Lost Mode آدرس ایمیل خود را جایگزین شماره تلفن کنید. همچنین ایرتگ این قابلیت را دارد که اگر توسط گوشی های مجهز به NFC اسکن شود بخشی از شماره تلفن آن شخص را نشان دهد.

شزم
در این به روزرسانی برنامه شزم به صورت اپ کلیپس درآمده تا به راحتی اطلاعات موزیک را در اختیارتان قرار دهد، بنابراین از این پس دیگر نیازی به مراجعه به وبسایت این برنامه ندارید.

به روزرسانی برنامه شزم در آی او اس 14.6

اپل موزیک
برنامه اپل موزیک Lossless نیز تا ماه آینده رونمایی خواهد شد البته گفتنیست که برای دسترسی آن و قابلیت هایی نظیر  فناوری Dolby Atmos نیاز به بروزرسانی iOS 14.6 دارید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید