جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

اپل باز هم در صدر پرفروش ترین گوشی های هوشمند سال 2021 قرار گرفت

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

شاید بیشترین فروش گوشی های هوشمند طی چند سال اخیر از آن شرکت سامسونگ باشد اما این شرکت هیچ گاه نتوانسته مانند شرکت اپل رکوردار پرفروش ترین گوشی هوشمند باشد. این آمار سال گذشته نیز به خاطر گوشی آیفون 11 در دست شرکت اپل بود و همانطور که انتظار می رفت نیز آیفون های سری 12 دوباره این رکورد را تصاحب کردند.
به گزارش مرکز آماری کانترپوینت که طی ماه های اخیر گزارش هایی را از فروش گوشی های مختلف جمع آوری کرده است نشان می دهد که تنها در طی 3 ماه اخیر حدود 100 میلیارد دلار برای خرید گوشی های هوشمند هزینه شده است که بیشتر این مبلغ به شرکت هایی چون اپل، سامسونگ و شیائومی تعلق دارد.


اپل در صدر پرفروش ترین گوشی های هوشمند سال 2021


همانطور که در نمودار بالا مشخص شده رتبه اول تا سوم جدول پرفروش ترین های سال 2021 متعلق به آیفون 12 پرومکس، آیفون 12 و آیفون 12 پرو است و حتی رتبه چهارم نیز از آن شرکت اپل و به آیفون 11 تعلق دارد. گوشی که سال گذشته با فروش باورنکردنی رتبه اول را با اختلاف از آن خود کرده بود. شرکت اپل تنها با 6 گوشی از پرچمداران خود توانسته است بیش از 60 درصد بازار گوشی های هوشمند را تصاحب کند. در این جدول ردمی 9A و ردمی 9 از شرکت شیائومی و گوشی ارزان قیمت گلکسی A12 از شرکت سامسونگ، توانسته اند رتبه بعدی را از آن خود کنند.

از آنجایی که شرکت اپل مانند شرکت های سامسونگ و شیائومی عادت ساختن گوشی های ارزان قیمت ندارد طبیعتاً پر فروش ترین گوشی های بازار نیز متعلق به این دو شرکت هستند. در بازه قیمتی 180 تا 230 دلار سامسونگ رقابت نفس گیری را با شرکت شیائومی دارد هرچند بازه قیمت زیر 180 دلار متعلق به شرکت شیائومی است. به نظر شما با اینکه شرکت اپل گوشی های بسیار گران قیمتی ساخته و به بازار عرضه می کند چرا هنوز هم در صدر جدول پرفروش ترین ها قرار دارد؟ 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید