جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

دادگاهی اپل به خاطر انفجار باتری آیفون 6

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

حدود دو سال پیش بود که خبر انفجار باتری آیفون 6 و زخمی شدن صاحب آن آیفون سوژه رسانه ها شده بود. حالا کاربر زخمی با ثبت شکایتی علیه اپل این شرکت را دادگاهی کرده است که این موضوع قطعاً با جریمه شدن کمپانی اپل همراه خواهد بود.

آقای رابرت فرانکلین اهل ایالت تگزاس آمریکا در سال 2019 با انتشار خبری مدعی شده بود که باتری آیفونش زمانی که در حال گوشی دادن به موسیقی بوده به طور ناگهانی در دستش منفجر شده و همین موضوع باعث ایجاد زخم هایی بر روی دستان، صورت و جراحاتی برروی چشمانش شده است. حالا بعد از گذشت تقریباً دو سال با تکمیل روند شکایت این سانحه، کمپانی اپل موظف است که پاسخ گو باشد. در این شکایت کمپانی اپل علاوه بر پرداخت ضرر 75 هزار دلاری شاکی در صورت تایید اتهامات می بایست دستمزد وکیل بعلاوه جریمه 5 میلیون دلاری و یک گوشی جدید را نیز متقبل شود.


دادگاهی اپل به دلیل انفجار باتری آیفون 6


با اینکه آیفون 6 در سال 2014 رونمایی و عرضه شده است آقای فرانکلین این گوشی را در سال 2018 تهیه کرده است، با وجود این سال ها باتری این گوشی قطعاً باید تعویض شده باشد و حتی احتمال دارد که این گوشی از گوشی های ریفربیشد مخصوص خود کمپانی اپل نیز باشد زیرا کمپانی اپل فروش این گوشی را فقط تا سال 2016 تولید کرد. با تمامی این تفاسیر باید صبر کرد و دید که رأی دادگاه به نفع چه کسی صادر خواهد شد. باتری آیفون 6


ضمناً در ادامه این خبر گفتنیست که سال گذشته حامیان مصرف کننده در اتحادیه اروپا در مورد عمر باتری آیفون و ادعای گمراه کننده شرکت اپل شکایت کرده و درخواست غرامت 217 میلیون دلاری کرده اند. به گزارش منبع خبری بلومبرگ، شرکت اپل در پاسخ به این شکایت اعلام کرد که هرگز و به هیچ عنوان با کوتاه کردن عمر باتری محصولاتش کاربران را به خرید دستگاه های جدیدتر ترغیب نکرده است. نظر شما چیست؟ به نظر شما چرا با وجود اینکه شرکت های چینی باتری های چند هزار میلی آمپری قدرتمند روی گوشی های هوشمند خود سوار می کنند، شرکت اپل هنوز درگیر ضعف باتری بر روی آیفون هاست؟


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید