مشخصات ایرتگ اپل

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

طی مراسم شب گذشته اپل با نام Spring Loaded این کمپانی از چند محصول جذاب و جدید رونمایی کرد که یکی از جالب ترین آنها ردیاب هوشمند ایرتگ بود. کاربران با خرید ایرتگ می توانند از طریق برنامه Find My اشیاء گمشده خود را ردیابی کنند.

بالاخره پس از شایعات فراوان کمپانی اپل از محصول جالب خود یعنی ایرتگ رونمایی کرد. قیمت این ردیاب کوچک برابر با 29 دلار است که البته خرید 4 عددی آن مقرون به صرفه تر خواهد بود زیرا اپل این قیمت را برای محصول تک عددی درنظر گرفته و بسته 4 عددی آن برابر با 99 دلار می باشد. علاقه مندان به این گجت جالب و جدید اپل می توانند از فردا اقدام به پیش خرید آن کنند.

ردیاب هوشمند اپل

باتری ایرتگ به راحتی توسط کاربر قابل تعویض است، هرچند به گفته اپل این ردیاب کوچک تا 1 سال می تواند شارژدهی کند. اپل در کنار این محصول از بندهای چرمی ساخته شده توسط شرکت معروف هرمس نیز رونمایی کرد، قیمت بندهای ایرتگ ساخته شده توسط شرکت هرمس تا 11 میلیون تومان تخمین زده شده است. ایرتگ مجهز به پردازنده U1 اپل است بنابراین از فناوری صدا و هپتیک نیز بهره می برد. طبق اخبار منتشر شده توسط کمپانی اپل، ایرتگ به هیچ عنوان داده یا تاریخچه مکانی را در خود ذخیره نمی کند و ارتباط آن تنها به وسیله سیستم رمزگذاری سرتاسری است.


 ایرتگ اپل


لوازم جانبی ایرتگ

همانطور که گفتیم کمپانی اپل برای ردیاب هوشمند ایرتگ لوازم جانبی های زیبایی درنظر گرفته است. به عنوان مثال Polyurethane Loop و Leather Key Ring بخشی از آنها هستند که اپل برایشان قیمتی مابین 30 تا 35 دلار درنظر گرفته است. ایرتگ اپل قطعاً شروعی تازه برای یک گجت متفاوت است که تا بدون شک تا چند سال آینده نسخه های پیشرفته تر با امکانات بالاتر و جذاب تری وارد بازار خواهد شد.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید