جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

رویداد Spring Loaded اپل

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

اپل در سی و یکمین روز فروردین ماه سال 1400 یعنی روز سه شنبه رویداد جذابی را تدارک دیده است؛ این رویداد که Spring Loaded نامگذاری شده احتمالاً مراسمی در خصوص معرفی قلم هوشند و آیپد جدید این کمپانی خواهد بود.
همین چند روز پیش بود که کمپانی اپل با انتشار بنری با نام Spring Loaded از مراسم جدید خود در روز 31 فرودین 1400 و در ساعت 21:30 خبر داد، اما نکته بسیار جذابی که می توان از شکل و شمایل بنر این رویداد حدس زد معرفی قلم اپل یا همان اپل پنسیل است که این روزها اخبار و شایعات زیادی در خصوص آن منتشر شده. همچنین انتظار داریم که اپل از جدیدترین آیپد پرو خود با ابعاد 11 اینچ و 12/9 اینچ که برای اولین بار به پنل مینی LED مجهز می شود نیز رونمایی کند. اخبار منتشر شده در خصوص رویداد Spring Loaded حاکی از آن است که احتمالاً آیپد پرو جدید کمپانی اپل از پردازنده M1 بهره خواهد برد اما طراحی ظاهری آن دقیقاً مشابه سال های گذشته است، هرچند دوربین اصلی و سلفی آن از کیفیتی به مراتب بالاتری بهره می برد.


رویداد Spring Loaded


اپل ایرتگ نیز یکی دیگر از محصولاتی خواهد بود که انتظار داریم اپل از آن در مراسم Spring Loaded رونمایی کند. این ردیاب هوشمند اپل قطعاً یکی از جذاب ترین محصولاتی خواهد بود که احتمالاً فرداشب معرفی می شود. در کنار شایعات فوق انتظار داریم که کمپانی اپل همچنین از ایرپادز جدید خود (موسوم به ایرپادز 3) نیز رونمایی کند. شایعات زیادی نیز در خصوص آی مک های جدید اپل با پردازنده کاملاً اختصاصی وجود دارد اما هنوز مشخص نیست که این آی مک ها فردا شب معرفی خواهند شد یا معرفی آنها به روز دیگری موکول می شود.

اگر شما هم مثل ما برای دیدن رویداد اپل ثانیه شماری می کنید می توانید فرداشب یعنی سه شنبه ساعت 21:30 به وقت تهران این رویداد مهم و جذاب را به طور مستقیم از کانال یوتیوب رسمی اپل به صورت زنده نگاه کنید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید