نام هدفون دورگوشی اپل فاش شد
امتیاز 4.5 از 5 از بین 9 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

شنیده ها حاکی از آن است که اپل به زودی از هدفون دورگوشی خود که احتمالا "ایرپادز استودیو" یا "اپل هدفونز" نام دارد رونمایی می کند. این هدفون دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قطعا توجه طرفداران اپل را به خود جلب می کند. چندی پیش خبرگزاری بلومبرگ مدعی شده بود که هدفون دورگوشی اپل دارای تعدادی قطعه مغناطیسی قابل تعویض می باشد که این موضوع برای کاربر بسیار مناسب است. همچنین این خبرگزاری افزوده است که اپل روی 2 نوع هدفون کار می کند که یکی از آن ها دارای پوشش چرمی بوده و دیگری وزنی سبک تر دارد تا برای اهداف ورزشی مورد استفاده قرار بگیرد.
همان گونه که می دانید چند سالی است که شرکت اپل برند بیتس (از برندهای معروف تولید هدفون) را در اختیار گرفته و فعالیت خود را در حوزه انواع هدفون از طریق آن انجام می دهد؛ در میان هدفون های تولید شده محصولات توگوشی، دورگوشی و روگوشی دیده می شود که تنوعی را برای کاربران ایجاد نموده تا بنا بر سلیقه هر یک را انتخاب کنند و از کیفیت بی نظیر آن ها بهره ببرند. جالب است بدانید اپل از زمانی که این برند را تصاحب نموده نوعی تراشه خاص با نام h1 را به هدفون های این کمپانی اضافه نموده تا سازگاری آن ها را با دستگاه های مک و آیفون تسریع سرعت ببخشد.

جان پراسر که از افشاگران معروف محصولات اپل می باشد، دلیل نام گذاری این هدفون اپل را این گونه توجیه کرده است:

او می گوید کلمه پاد برای اپل به معنای موسیقی بوده و این شرکت در تمامی محصولات موسیقی محور خود از این نام استفاده نموده است. همچنین شرکت اپل زمانی از واژه ایر برای محصولات خود استفاده می کند که آن محصول بی سیم باشد. پس انتخاب نام ایرپادز استودیو محتمل ترین گزینه برای هدفون مورد بحث به حساب می آید.

 ویژگی هدفون دورگوشی اپل

پراسر می گوید اپل به صورت داخلی این هدفون را با کدنام B515 می شناسد. او معتقد است هدفون مورد نظر لغو نویز فعال یا فناوری ANC را دارا می باشد.

قیمت هدفون دورگوشی اپل

پراسر معتقد است این محصول با قیمت 349 دلار عرضه می گردد و در اختیار کاربر قرار می گیرد. او معتقد است هدفون ایرپادز استودیو در مراسم WWDC 2020 معرفی می گردد. 

نظر خودرا درج کنید

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها

قیمت و مشخصات فنی

آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید