خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

عکس های ایرپاد 3 لو رفت

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

همزمان با رونمایی از آیفون 7 و 7 پلاس در سال 2016، کوپرتینویی ها از اولین نسل هدفون های بی سیم خود با نام ایرپادز نیز رونمایی کردند. حدود 3 سال بعد از آن یعنی در سال 2019 کمپانی اپل از دومین نسخه نسل اول و ایرپاد پرو رونمایی کرد که شامل تغییرات و اضافه شدن ویژگی های مهمی مانند، افزایش عمر باتری و سیستم نویزکنسلینگ بود. بعد از گذشت 2 سال تمامی کاربران و طرفداران کمپانی اپل بی وقفه منتظر رونمایی از سومین نسل و جدیدترین نسخه از ایرپادها هستند.


سومین نسل ایرپاد


همانطور که گفتیم حدود 2 سال است که کمپانی اپل پس از معرفی ایرپاد پرو هیچ ایرپاد جدیدی را معرفی نکرده است، اما شایعات و عکس های منتشر شده جدید نشان می دهند که اکنون وقت رونمایی از جدیدترین ایرپاد کمپانی اپل است.


طراحی نهایی ایرپادز 3

عکس های منتشر شده توسط تک بلاگری به نام DuanRui نشان از طراحی نزدیک این نسخه از ایرپاد به ایرپاد پرو دارد. بنابراین خریداران ایرپاد 3 می توانند انتظار داشته باشند که جدیدترین ایرپاد کمپانی اپل ساقه هایی کوتاه تر از قبل و کیس شارژ جمع و جورتری داشته باشد. قطعا می توان مطمئن بود که ایرپادهای جدید از نظر کیفیت پخش صدا و نگهداری باتری بهترین ایرپاد موجود خواهند بود. مهم ترین نکته ممکن و چیزی که در تصویر نیز مشاهده می شود مربوط به گوشی ایرپادهاست که به طراحی سابق خود بازگشته است و دیگر مانند ایرپاد پرو از گوشی های پلاستیکی پشتیبانی نمی کند.طبق شایعات امکان اینکه ویژگی نویز کنسلینگ در ایرپاد جدید وجود نداشته باشد بسیار زیاد است. اپل پیشتر این ویژگی را صرفاً در ایرپاد پرو قرار داده بود. به احتمال زیاد ایرپادهای جدید تا 23 مارس سال جاری میلادی مصادف با سوم فروردین ماه سال 1400 رونمایی خواهند شد، پس تا آن موقع منتظر می مانیم.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید