جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

مشکلات کاربران اپل همچنان ادامه دارد

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ نظرات کاربران
تقریبا یک ماه پیش بود که ما مطلبی با این عنوان «مشکلات آیفون 12  و آیفون 12 مینی توسط کاربران» را برای شما منتشر کردیم و مشکلاتی که کاربران آیفون های سری 12 با برنامه Messages را داشتند با شما درمیان گذاشتیم، برای مثال برخی از کاربران از ندیدن همه پیام های ارسال شده در چت های گروهی شکایت داشتند، اپل با به روزرسانی هایی که در این مدت منتشر کرد تا حدودی مشکلات به وجود آمده را برطرف کرده است. اما حالا داستان چیز دیگریست، اکنون به نظر می رسد مشکلات به وجود آمده با برنامه Messages  برای کاربران دیگر به جز سری آیفون 12 رخ داده است.


مشکلات Messages برای کاربران آیفون


کاربران آیفون هنوز از برنامه پیام رسان در iOS 14 شکایت دارند

کاربران مشکلات جدیدی را در صفحه انجمن پشتیبانی اپل که مرتبط با برنامه پیام رسان در iOS 14 می باشد عنوان کردند، برای مثال برخی از کاربران آیفون 11 هنگام دریافت پیام متنی، هیچ نوتیفیکیشنی متنی و یا صوتی دریافت نمی کنند، درحالی که برخی پس از بروزرسانی iOS 14 این مشکلات را متوجه شده اند، برخی دیگر می گویند این مشکل حتی در بروزرسانی قبلی (iOS 13) نیز وجود داشت. یکی از اعضای انجمن پشتیبانی اپل گفت: من هیچ اعلانی مبنی بر دریافت پیام متنی و یا صوتی را دریافت نمی کنم و در لحظه دریافت پیام توسط دیوایس های اندرویدی نیز این مشکل بیشتر نمایان می شود. برخی از کاربران ادعا می کنند با قطع اتصال اپل واچ از آیفونشان این مشکل را برطرف کرده اند.


مشکلات پیام رسان در آیفون ها


در حالی که اپل باید سریعا این مشکلات را برطرف کند تاکنون با سکوت پاسخ داده است، همچنین برخی از کاربران عنوان کردند که حدود 1 سال است که درگیر این موضوع هستند، یکی از کاربران در صفحه انجمن اپل نوشت: من معتقدم این مشکل از زمان دریافت iOS 13 شروع شد اما از آن زمان همه گیر نبوده است، اعلان های دریافتی بدون دریافت پیام متنی یا صوتی می تواند برای مدت طولانی بی جواب بماند که ناراحت کننده است، اپل باید هرچه سریع تر این مشکل را برطرف کند. امیدواریم که اپل هرچه سریعتر با یک بروزرسانی نرم افزاری به تمامی این مشکلات در قسمت Messages خاتمه دهد، زیرا این موضوع برای بسیاری از کاربران اهمیت بالایی دارد.
نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید