جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

اپل لیستی از بهترین بازی ها و برنامه های اپ استور در سال 2020 را منتشر کرد

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

اپل امروز برندگان جایزه Best App Store 2020 را که برنامه ها و بازی های مربوط به اپل TV، اپل واچ، آیپد، آیفون و Mac را تولید می کنند اعلام کرد، این شرکت همچنین به رسم یک سنت قدیمی لیستی از برنامه های محبوب سال 2020 را نیز به اشتراک گذاشت.


لیستی از برنامه های محبوب سال 2020


بهترین برنامه های سال 2020 اپ استور

- wakeout، بهترین برنامه در سال 2020 نام گرفت، این برنامه توسط یک برنامه نویس مستقل به نام Andres Canela توسعه داده شده است، برنامه ای که دارای تمرینات سریع و سبکی است، بنابراین هرکس به راحتی چه در محیط کار و چه در محیط منزل قادر به انجام آن می باشد.

- Zoom، لقب بهترین برنامه برای آیپد را از آن خود کرد، برنامه ای برای تحصیل دانشجویان در دوران کرونا از طریق تماس ویدئویی که بیشترین دانلود را در سال 2020 داشته است.

- Fantastical نیز محبوب ترین برنامه برای Mac می باشد، این برنامه یک تقویم فوق پیشرفته برای مدیریت جلسات که توسط Flexibits ساخته شده است.

- Disney+ برنده جایزه برنامه سال اپل TV شد، در کنار آن نیز برنامه Endel (برنامه ای برای کمک به خواب و تمرکز) بهترین برنامه برای اپل واچ لقب گرفت.

پیشنهاد می کنیم بهترین برنامه های کاربردی ایفون در سال 2020 را هم بشناسید؛ قطعا برایتان مفید بوده و موجب راحتی در امورتان می شود.


بهترین برنامه آیپد


بهترین بازی های سال 2020 اپ استور

- امسال بازی Genshin impact نه تنها بهترین بازی در گوگل پلی لقب گرفت بلکه اپ استور نیز آن را به عنوان بهترین بازی برای آیفون معرفی کرد. برای آیپد نیز بازی Legends of Runettera از Riot Games به عنوان بازی سال انتخاب شد.

- برای Mac بازی Disco Elysium یک بازی کارآگاهی به سبک RPG به عنوان بازی سال انتخاب شد، همچنین بازی Dandara Trials of Fear نیز برای اپل TV به عنوان بازی سال انتخاب شد، این بازی توسط یک استودیوی برزیلی ساخته شده است که چندین چالش را برایتان در یک جهان دو بعدی ایجاد می کند.

- اپل همچنین بهترین بازی در Apple Arcade (پلتفرم اشتراک بازی) را نیز بازی Sneaky Sasquatch معرفی کرد. این بازی با یک گرافیک ساده به شما اجازه می دهد که با قدم زدن در یک اردوگاه (با شخصیت یک میمون) کوله پشتی خود را با دزدی از خوراکی های دیگران پر کنید.


بازی Genshin impact


دیگر برنامه ها و بازی های محبوب اپل در سال 2020

علاوه بر معرفی بهترین برنامه ها و بازی ها در سال 2020 برای آیفون، آیپد، اپل TV، اپل واچ و مک، اپل همچنین لیستی دیگر از برنامه جذاب در اپ استور را نیز معرفی کرده است، این برنامه ها شامل: Pokemon Go، ShareThemeal، Caribu، Explain Every Thing WhiteBoard، Shine می باشد. از دید کاربران نیز برنامه Zoom ،Tiktok و در کنار آن بازی Call of Duty Mobile نیز جز برترین برنامه ها و بازی های سال 2020 لقب گرفت.


بازی Call of Duty Mobile


نظر شما چیست؟ به نظر شما بهترین برنامه و بازی در سال 2020 مربوط به چه استودیویی می باشد؟


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید