جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

آیا آیفون 12 در ایران ریجستر می‌شود

امتیاز 5 از 5 از بین 8 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

بعد از چند روز از معرفی آیفون 12، با آغاز عرضه جهانی این تلفن هوشمند ردپای آن در بازار ایران نیز به چشم می‌ خورد، اخبار و شایعاتی مبنی بر ریجستر شدن یا نشدن پرچمدار جدید کمپانی اپل با توجه به ممنوعیت واردات گوشی‌ های بالای 300 یورور حال زمزمه شدن است. حالا بررسی ‌ها از سامانه گمرکی کشور نشان می ‌دهند، ریجستری دو گوشی تازه وارد اپل یعنی آیفون 12 و 12 پرو در شبکه مخابراتی ایران امکان پذیر خواهد بود.
ریجستر آیفون 12

ریجستری آیفون 12 در ایران

 اما با توجه به اینکه نام آیفون 12 و آیفون 12 پرو در لیست سامانه گمرکی کشور آمده است، هنوز هیچ منبع خبری موثقی ریجستر شدن یا نشدن آن را تأیید یا رد نکرده‌ اند. بر اساس خبرها نام آیفون 12 در سامانه گمرکی مشاهده شده است، اما متأسفانه هنوز هیچ اطلاعی از میزان هزینه ریجستری برای آیفون 12 موجود نیست. با این حال اگر آیفون 12 و آیفون 12 پرو به مرحله اجرایی ریجستری برسند می ‌توان امیدوار بود که آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرومکس نیز بعد از عرضه و ورود به کشور ریجستر خواهند شد و با احتمال بسیار زیاد تمامی مدل‌ های سری جدید ساخت کمپانی اپل از ابتدای آذر ماه سال جاری مشکلی برای ریجستری نداشته باشند.


ریجستر ایفون 12


چه زمانی برای خرید آیفون 12 مناسب است؟

بر اساس تجربه می ‌دانیم قطعا قیمت این روزهای تازه وارد اپل تا عرضه آن به صورت عمده بعد از گذشت چند ماه بسیار زیاد و بیش از حد تصور ما خواهد بود. پس تا آن زمان برای خرید عجله نکنید.

خانواده آیفون 12 یعنی آیفون 12 مینی، آیفون 12، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرومکس در 22 مهرماه سال جاری در جریان کنفرانسی با عنوان Hi speed با توجه به شرایط کرونا به صورت آنلاین معرفی شدند، نکته جالبی که در طراحی جدیدترین نسل آیفون‌ ها می‌توان مشاهده کرد، عقبگرد اپل به سمت طراحی گوشی ‌های 7-8 سال پیش خود یعنی آیفون سری 4 و آیفون سری 5 است که لبه هایی صاف دارند. 

نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • علی صالحی علی صالحی
    مگه‌ نگفتن دیگه وارد نمیشه
    • علیرضا باستانی علیرضا باستانی پشتیبان
      وارد که میشه ولی هنوزم معلوم نیست داخل ایران ریجستر بشه یا نه
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید