جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

ویژگی پیام ناپدیدشونده به صورت نامحدود در اختیار کاربران واتساپ قرار می گیرد

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

اگر به خاطر داشته باشید تا پیش از این واتساپ قابلیت disappearing messages را در دسترس کاربران قرار داده بود. اما کاربران برای استفاده از آن می بایست این قابلیت را برای هر یک از چت های خود در مواقع مورد نیاز فعال می کردند. حالا به زودی این ویژگی بدون محدودیت و به صورت پیش فرض برای تمامی چت ها در دسترس قرار خواهد گرفت.


علاوه بر این اکنون گزینه 24 ساعته و 90 روزه نیز به این قابلیت افزوده شده است. بدین ترتیب کاربران می توانند پیام های خود را بعد از گذشت 24 ساعت یا حتی 90 روز بدون ایجاد هیچ یادآوری پاک کنند. به گفته واتساپ بعد از فعالسازی این قابلیت برای هر دو طرف پیامی مبنی بر فعال بودن قابلیت disappearing messages به نمایش درمی آید این موضوع حتی زمانی که به صورت پیش فرض نیز آن را فعال کرده باشید به مخاطب نمایش داده می شود. درنظر داشته باشید این قابلیت به صورت پیش فرض در گروه ها وجود ندارد و باید به صورت جداگانه آن را فعال کنید، البته این در صورتی امکان پذیر است که ادمین گروه ها قبل از آن، این اجازه را از طریق تنظیمات برای دیگران صادر کرده باشند.


حذف پیام در واتساپ


واتساپ قول داده است که به زودی این قابلیت را در دسترس تمامی کاربران قرار دهد، البته برای فعال سازی آن باید از طریق مسیر زیر اقدام کنید:

ابتدا از طریق گوشی خود (اندروید یا iOS هیچ تفاوتی ندارد) وارد پیام رسان واتساپ شوید و از قسمت 3 نقطه روی Setting کلیک کنید. بعد از ورود به تنظیمات روی گزینه Account و بعد از آن Privacy را انتخاب کنید. اگر واتساپ این قابلیت را برای شما فعال کرده باشد در این قسمت می توانید گزینه Default message timer را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن یکی از گزینه های 24 ساعته، 7 روزه و 90 روزه را انتخاب کنید.نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • Mq Mq
    واتس اپ که کلا باگه
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید