جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

شرکت شیائومی تبدیل به بزرگ ترین شرکت ساخت ساعت هوشمند در جهان شد

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

همانطور که روز چند روز پیش گفتیم، اگر مشکل خاصی اتفاق نیافتد زمان زیادی به معرفی اپل واچ سری 7 نمانده است، حالا در همین مدت کم اخبار منتشر شده نشان می دهد که شرکت شیائومی با پیشی گرفتن از شرکت اپل تبدیل به بزرگترین شرکت ساخت ساعت های هوشمند در جهان شده است.

شرکت شیائومی که مدتی قبل با کنار زدن شرکت سامسونگ موفق به کسب رتبه اول بزرگترین تولیدکننده گوشی هوشمند در جهان شود حالا با پیشی گرفتن از شرکت اپل تبدیل به بزرگ ترین شرکت ساخت ساعت هوشمند در جهان شده است. بنابراین در حال حاضر شرکت شیائومی در رتبه اول، شرکت اپل در رتبه دوم و پس از آن شرکت های هواوی، فیت بیت، سامسونگ و ... در رتبه های بعدی جای دارند. گزارشات جدید نشان می دهد که شیائومی توانسته است طی چند ماه گذشته با فروش هشت میلیون ساعت هوشمند شرکت اپل با فروش 7.9 میلیون ساعت هوشمند را کنار بزند و به رتبه اول دست پیدا کند. البته همانطور که گفتیم شرکت اپل هنوز از جدیدترین سری ساعت های هوشمند خود یعنی اپل واچ سری 7 رونمایی نکرده، اما شیائومی طی چند ماه گذشته از چندین مدل ساعت هوشمند خود رونمایی کرده است، بنابراین باید تا چند ماه آینده صبر کرد و دید که آیا پس از فروش اپل واچ سری 7 باز هم شیائومی در صدر جدول پرفروش ترین ها حضور دارد یا خیر.


بزرگ ترین شرکت ساخت ساعت هوشمند در جهان


روند رشد شیائومی طی یک سال گذشته به نحوی بود که این شرکت توانست طی مدت کوتاهی در ابتدا شرکت سامسونگ و سپس شرکت فیت بیت را پشت سر بگذارد و بعد از مدتی نیز حالا نوبت به شرکت اپل رسید. به گفته تحلیل گران، شیائومی با عرضه محصول جدید خود یعنی Smart Band 6 توانست بخش بزرگی از بازار هند را تصاحب کند همین موضوع دلیل اصلی رشد چند ماه اخیر این شرکت چینی بوده است. باید صبر کرد و دید که آیا با عرضه اپل واچ سری 7 تا چند روز آینده باز هم شیائومی برتری نسبتاً کم خود حفظ خواهد کرد یا خیر. نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید