مشخصات ویندوز 11

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

بالاخره مایکروسافت پس از مدت ها انتظار از ویندوز 11 رونمایی کرد. ویندوز 11 نسبت به ویندوز 10 تغییرات ظاهری زیادی پیدا کرده است که این تغییرات در قسمت مختلفی چون منوی Start و منوی تسک بار بیشتر به چشم می خورد.
منوی Start ویندوز 11 با تغییر در وضعیت ظاهری و حتی دکمه به صورت کلی طراحی جدیدی را نسبت به نسل های قبلی ویندوز ارائه می کند. ویندوز 11 از نظر شباهت بسیار شبیه به ویندوز 10 ایکس است. یکی از مدیران مایکروسافت هنگام معرفی ویندوز 11 تأکید کرد که این نسخه از ویندوز به سرعت و با حجم کمتری بروزرسانی های جدید را دریافت خواهد کرد و جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد، همچنین این نسخه از ویندوز برای خوانایی هرچه بهتر کاربران دو حالت Dark و Light را ارئه می کند.

قابلیت Snap Layout در ویندوز 11

یکی از قابلیت های موجود در ویندوز 11 قابلیت Snap Layout یا مدیریت پنجره های باز شده است. این قابلیت برای کسانی که عادت به باز کردن پنجره های بی شمار دارند کمک می کند که پنجره های باز شده را بهتر از گذشته مدیریت کنند.


قابلیت Snap Layout


Microsoft Teams یا مایکروسافت تیمز

اکنون مایکروسافت تیمز به ویندوز 11 آمده است، این برنامه می تواند رقیب بسیار جدی برای برنامه هایی چون اسکایپ بیزینس باشد. مایکروسافت تیمز همچنین قادر است از ارتباطات کوچک تا ارتباطات گسترده را برای کارهای گروهی و تیمی پشتیبانی کند.


Microsoft Teams


ویندوز 11 مناسب گیمرها

مدیران مایکروسافت هنگام معرفی ویندوز 11 تأکید ویژه ای بر گیمینگ بودن این نسخه از ویندوز داشتند. یکی از قابلیت های مناسب گیمرها در ویندوز 11 سوئیچ خودکار بین حالت SDR و HDR است. همچنین گیمرها به وسیله Direct storage API می توانند به صورت مستقیم بازی های خود را روی کارت گرافیک افزایش سرعت دهند. ضمناً Xbox Game Pass نیز به ویندوز 11 آمده است.


قابلیت های ویندوز 11


پشتیبانی از برنامه های اندرویدی در ویندوز 11

کاربران ویندوز 11 می توانند برنامه اندرویدی را از این پس از استور جدید ویندوز دانلود و اجرا کنند. این فناوری به وسیله Intel Bridge توسط مایکروسافت به اندروید 11 آمده است.


ویندوز 11

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید