بالاخره نسخه اندروید کلاب هاوس منتشر شد

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

پس از مدت ها انتظار بالاخره نسخه اصلی اندروید برنامه جذاب کلاب هاوس نیز منتشر شد. البته این نسخه صرفاً برای کاربران ایالات متحده است اما به زودی نسخه جهانی آن نیز عرضه می شود. هرچند کاربران اندروید تا پیش از این می توانستند از نسخه غیررسمی این برنامه استفاده کنند اما از این پس می توانند نسخه اصلی آن را دانلود و استفاده کنند.


نسخه اندروید کلاب هاوس


پس از گذشت 1 سال از انحصار برنامه کلاب هاوس توسط iOS بالاخره مدیران این برنامه پرطرفدار صوتی تصمیم گرفتند که نسخه اندروید آن را نیز منتشر کنند تا از این پس کاربران اندرویدی مشتاق نیز به جای استفاده از نسخه غیررسمی، نسخه رسمی آن را دانلود و استفاده کنند.
به گزارش وبسایت The Verge: مدیران کلاب هاوس می گویند که کاربران زیادی از ما درخواست کرده اند نسخه اندروید این برنامه را نیز در دسترس عموم قرار دهیم. تا هفته های آینده نیز کاربران بیشتری می توانند از طریق گوگل پلی به نسخه اندروید این برنامه دسترسی پیدا کنند. البته داستان دعوت نامه هنوز به قوت خود باقی است بنابراین هر کاربری که می خواهد وارد این برنامه شود به دعوت نامه یک شخص دیگر نیاز دارد که البته دلیل اصلی این موضوع جلوگیری از افزایش حجم ورود به این اپلیکیشن است. همچنین کاربران می توانند از طریق صفحه گوگل پلی کلاب هاوس برای دانلود این برنامه پیش ثبت نام کنند. این پیش ثبت نام صرفاً برای مطلع شدن از عرضه همگانی کلاب هاوس است.


کلاب هاوس


کلاب هاوس توانسته طی همین مدت کم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند و سبب شده است که شبکه های اجتماعی بزرگ مانند توئیتر، فیسبوک و ... نیز به فکر راه اندازی سیستم چت صوتی مخصوص به خود شوند. اما کلاب هاوس برای به دست آوردن دل کاربرانش و ربودن گوی سبقت از رقبا در حال راه اندازی سیستم کسب درآمد است که به نوبه خود نسبت به بسیاری از برنامه هایی که حتی چندین سال از ساختشان می گذرد، جای تقدیر دارد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید