وداع تلخ الجی با بازار گوشی های هوشمند

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

قطعا این خبر برای طرفدار شرکت الجی و دوستداران تکنولوژی خبری تلخ و ناراحت کننده است اما چه باید کرد؟ چه بخواهیم چه نخواهیم بالاخره پس از شایعات فراوان این حقیقت را باید پذیرفت‌ که شرکت الجی رسما از دنیای گوشی های هوشمند خداحافظی کرد.


 تعطیلی بخش موبایل‌های هوشمند الجی


مدیریت و سیاست غلط، عدم بازاریابی صحیح و عدم پشتیبانی به موقع از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری و... همگی دست به دست دادند تا شرکتی به بزرگی شرکت الجی را که زمانی جزو سه تولید کننده و برترین فروشندگان گوشی های هوشند در جهان بود از گردانه رقابت خارج کنند. علی رغم مسائل موجود جای هیچ گونه نگرانی برای کاربران گوشی های هوشمند الجی وجود ندارد زیرا این شرکت قول داده است که از محصولات جدید و قدیمی خود از نظر بروزرسانی نرم افزاری و تامین قطعات سخت افزاری پشتیبانی کند. البته اعلام شده است که این موضوع بسته به منطقه جغرافیایی متفاوت است. مدیرعامل شرکت الجی در رابطه با این موضوع اعلام کرده است که اگر قرار باشد کارکنان و سرمایه گذاران شرکت الجی از این شرکت به دلیل سودآوری پایین در بخش تولید گوشی های هوشمند متضرر شوند قطعا باید به سرعت باید جلوی این ضرر را گرفت.


چه بر سر الجی آمد

اگر به دنبال مسائل پیچیده نباشیم به راحتی می توان پاسخ به این سوال را پیدا کرد‌. همانطور که در ابتدا توضیح دادیم عدم مدیریت صحیح و همچنین عدم پشتیبانی به موقع از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری دلیل اصلی شکست این کمپانی بزرگ است، به عنوان مثال زمانی که الجی از پرچمدار چند سال پیش خود مدل 4G رونمایی کرد، این گوشی علاوه بر مشکلات ظاهری در قاب پشتی که از چرم بود (پوسیدگی و خرابی) مشکلات نرم افزاری نیز به همراه داشت.


عدم تولید گوشی های ال جی


اما موضوع به همین جا ختم نمی شود، وجود مشکل به خودی خود باعث از بین رفتن هویت نامی به بزرگی الجی نخواهد شد، مشکل اصلی زمانی رخ داد که این شرکت از زیر بار این مشکلات شانه خالی کرد و مسئولیت آنها را تنها تا زمان گارانتی برعهده گرفت. تکرار همین مسائل کافی بود تا سود آوردی این کمپانی بزرگ هر سال کمتر از سال گذشته شود و نام الجی را به برگی از دفتر تاریخ تبدیل کند.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید