جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

توییتر با ارزش 44 میلیارد دلار به ایلان ماسک فروخته شد

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

هفته‌های قبل "ایلان ماسک" یکی از ثروتمندترین افراد جهان، تصمیم گرفت با خرید سهام 9.7 درصدی توییتر، به بزرگ‌ترین سهام دار این شبکه اجتماعی تبدیل شود. مدتی بعد ماسک پیشنهاد 44 میلیارد دلاری را جهت خرید توییتر به مدیران این شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب ارائه داد و در نهایت موجب شد تا مدیران توییتر با چنین رقمی کنار آمده و کل سهام این شبکه اجتماعی را به ماسک بفروشند!

ایلان ماسک توییتر را 44 میلیارد دلار خرید

اکنون پس از چندین روز، ماسک و هیئت مدیره توییتر با یکدیگر کنار آمده و کل سهام را در اختیار ایلان ماسک گذاشتند، خریدی که 44 میلیارد دلار برای ماسک آب خورد. تا مدتی پیش قرار بود ماسک به هیئت مدیره توییتر بپیوندد اکنون به صاحب این شبکه اجتماعی متن محور پرمخاطب تبدیل شد. 

در حال حاضر ماسک با خرید توییتر یک شبکه اجتماعی محبوب را در اختیار دارد و انتظار می‌رود تغییرات بزرگی در جهت بهبود آن ایجاد کند. در حالی که پیشتر فروش توییتر به ماسک یک قرص سمی از سوی هیئت مدیره دانسته می‌شد، اما اکنون با پیشنهاد وسوسه برانگیز ایلان ماسک موافقت شد و در آینده ای نزدیک ثروتمندترین فرد جهان مدیریتی متفاوت بر این شبکه اجتماعی خواهد داشت.ماسک هنگامی که قصد خرید توییتر را داشت، برای هر سهم این شبکه پیشنهاد رقم 54.20 دلاری داد که در مجموع ارزش این شبکه 44 میلیارد دلار می شود. مشخص نیست اهداف ماسک چیست و قرار است چه فرجامی را برای توییتر شاهد باشیم، اما مدت‌هاست که به آزادی بیان اشاره می‌کند و روی بهبود آن هم تمرکز کرده است. احتمالا شاهد متن باز شدن الگوریتم توییتر هم باشیم تا عملکرد شفاف‌تری پیدا کند. گذشته از آن قابلیت ویرایش توییت هم به آن افزوده خواهد شد، چیزی که مدت‌ها قبل ماسک هم به آن اشاره کرد و انتقاد داشت. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود ایلان ماسک چه برنامه‌ای برای شبکه اجتماعی محبوب توییتر دارد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید