جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

برنامه Clubhouse چیست

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ نظرات کاربران

شاید شما هم این روزها نام برنامه کلاب هاوس را شنیده باشید، برنامه ای که پس از عرضه رکورد فروشگاه اپ استور را شکست و با وجود آنکه تنها 1500 کاربر داشت، ارزش آن چیزی بالغ بر 100 میلیون دلار تخمین زده شد. این برنامه در حقیقت یک شبکه اجتماعی مبتنی بر صوت است، به شکلی که کاربران آن تنها می توانند با گفت و گو صوتی با هم به مکالمه بپردازند. اما نکته بسیار جالب توجه درباره برنامه کلاب هاوس Clubhouse حضور ایلان ماسک بود که پس از آن تعداد کاربران این برنامه را به عدد میلیون رساند.


برنامه کلاب هاوس


طریقه کار و نکاتی درباره برنامه کلاب هاوس Clubhouse 

شما در این برنامه می توانید با ایجاد چت روم های صوتی با دیگران و البته فالوورهای خود درباره تخصصتان به گفت و گو بپردازید. البته این برنامه فعلا و فقط برای سیستم عامل iOS طراحی شده است و تنها کاربران آیفون می توانند از آن استفاده کنند اما به زودی این برنامه برای کاربران اندروید نیز عرضه خواهد شد.

توجه داشته باشید که طریقه ثبت نام در این برنامه به راحتی برنامه هایی چون اینستاگرام، تلگرام و... نیست. شما باید با تکمیل یک فرم و ارسال آن برای کلاب هاوس، منتظر بمانید تا هویت شما تأیید شود. همچنین از طریق دعوت دوستانتان نیز می توانید وارد برنامه شوید. ضمناً قوانین این برنامه بسیار سخت گیرانه است، بدین شکل که اگر کاربری توسط کاربران دیگر ریپورت شود، نه تنها کاربر ریپورت شده از برنامه بیرون انداخته می شود بلکه کسی که دعوت نامه ورود به برنامه را برای آن ارسال کرده است نیز از برنامه حذف خواهد شد.


اتاق های گفت و گو در این برنامه می تواند شامل همه چیز اعم از مسائل ورزشی، آشپزی، تخصصی الکترونیک و ... باشد، بنابراین مطمئن باشید کسانی که راجع به تخصص شما گفت و گو می کنند نیز در این برنامه حضور خواهند داشت. برنامه کلاب هاوس Clubhouse هنوز هم نکات امنیتی و مسائل زیادی را در پیش رو دارد تا بتواند یک شبکه اجتماعی تمام عیار شود، با این حال در این مدت توانسته است تا 3 میلیون کاربر که عدد کمی هم نیست به خود جذب کند. این برنامه می تواند کمک بسیار زیادی به بالا رفتن سطح اطلاعات و دانش افراد کند.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید