تغییرات آی مسیج در iOS 14

امتیاز 5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

در این بخش از آیدی تاپ قصد داریم شما را با تغییرات مهمی که سیستم عامل جدید اپل برای چت های گروهی و آی مسیج ایجاد کرده مطلع کنیم پس در ادامه این مقاله کاربردی ما را همراهی نمایید. 

امکانات جدید آی مسیج و چت های گروهی در iOS 14

منشن کردن

در سیستم عامل iOS 14 امکان منشن کردن افراد به چت های گروهی اضافه شده و از این پس می توانید فرد مورد نظرتان را در پیامی که ارسال می کنید انتخاب کنید. این اقدام همچون سایر پیام رسان ها به واسطه علامت " @" انجام می شود. 


اعلان های جدید

نوتیفیکیشن پیام های جدید در بسیاری از مواقع که مشغول کار یا استراحت هستیم موجب آزار ما می شوند، به همین دلیل در اغلب پیام رسان ها امکان بی صدا یا mute کردن آن ها وجود دارد؛ اما در این بین ممکن است کسی شما را مخاطب پیام خود قرار دهد و شما متوجه نشوید. یک امکان جالبی که در iOS 14 برای پیام های گروهی در نظر گرفته شده این است که شما می توانید مکالمات آن گروه را بی صدا کنید ولی هر زمان که کسی شما را منشن کرد برایتان نوتیفیکیشن ارسال شود.


نوتیفیکیشن در آی مسیج


ریپلای کردن

ریپلای کردن در مواقعی که قصد دارید پاسخ یک پیام خاص را از میان انبوهی از پیام های مختلفی که در گروه رد و بدل می شود، بدهید بسیار اهمیت پیدا می کند؛ از همین رو اپل در سیستم عامل جدید خود این امکان را برای کاربران ایجاد نموده که در چت های گروهی بتوانند از ریپلای کردن استفاده کنند. پیام های ریپلای شده با استفاده از ایجاد Thread پاسخ داده می شوند و جالب است که بدانید این پیام ها در میان سایر پیام های گروهی نمایش داده نمی شوند و در قسمت مجزایی قابل نمایش هستند.


نمادهای اختصاصی

در iOS 14 شما می توانید برای هر شخص یا گروهی، عکسی مشخص یا ایموجی خاصی در نظر بگیرید و در واقع برای آن ها مشخصه بسازید و برایشان اولویت در نظر بگیرید تا بالاتر از سایر چت ها قرار بگیرند. مشابه این اقدام پین کردن چت ها می باشد که در مورد بعدی توضیح می دهیم. 


تغییرات آی مسیج در iOS 14


پین کردن پیام ها

حتما برای شما هم پیش آمده است که دقایقی را به دنبال پیام های مهم خود که در میان سایر پیام ها وجود دارند گشته باشید؛ اما از این پس با آپدیت سیستم عامل جدید iOS می توانید این پیام های مهم را در بالای سایر چت های خود پین کنید تا هر زمان که به صندوق ورودی پیام هایتان مراجعه می کنید آن را مشاهده نمایید و اطلاعات مورد نیازتان را بدون هرگونه اتلاف وقتی دریافت نمایید.

در صورتی که تمایل دارید از سایر تغییرات سیستم عامل جدید اپل مطلع شوید می توانید به مقاله کامل و جامع بررسی تخصصی iOS 14 مراجعه نمایید. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید