جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده  کلیک کنید

آیفون zaa چیست

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران
آیفون یکی از گوشی‌های پرفروش بازار بوده که علاقمندان بسیاری از امریکا تا ایران دارد. اما یکی از دغدغه های اساسی خریداران این گوشی ها پارت نامبر های ایفون است؛ در این مقاله ما می‌خواهیم به این سوال بپردازیم که آیفون zaa چیست پس تا انتهای این مقاله مهم همراه آیدی تاپ باشید.
هر گوشی آیفون پارت نامبر خاص خود را داشته که شامل zaa و چند نوع دیگر می‌‌شود و این اصطلاحات بدان معناست که گوشی ساخت کدام کشور است.

پارت نامبر آیفون zaa

هر گوشی آیفونی که وارد بازار می‌شود شامل پارت نامبری خاص است؛ پارت نامبری که به عنوان Zaa، LL/A و غیره شناخته می‌شود. در واقع پارت نامبر آیفون zaa یعنی گوشی به سفارش کشور سنگاپور ساخته شده و در سوی دیگر این پارت نامبر برای ایرانی‌ها گزینه بسیار مناسبی است.

پارت نامبر آیفون کجاست

نحوه تشخیص پارت نامبر آیفون

برای تشخیص پارت نامبر گوشی آیفون نیازی به روشن کردن گوشی نبوده و کافی است به پشت جعبه گوشی نگاه کنید و سه حرف آخر را  به معنای مشاهده نمایید؛ اینجا می توانید پارت نامبر گوشی و کشور ساخت آن را تشخیص دهید. اگر می‌خواهید گوشی را هم روشن کنید به مسیر Settings>General>About بروید، می‌توانید پارت نامبر آیفون را شاهد باشید.
در حال بارگذاری . . .

بهترین پارت نامبر برای کاربران ایرانی

بهترین پارت نامبر آیفون برای کاربران ایرانی مدل zaa است که به سفارش کشور سنگاپور می‌باشد. از آنجایی که شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور ما با سنگاپور شباهت دارد، این پارت نامبر را باید گزینه بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی به حساب آورد. این نوع آیفون از دو سیم کارت پشتیبانی کرده و هیچ محدودیتی در زمینه خدمات اپل نخواهید داشت. بنابراین پیشنهاد شده که به سراغ پارت نامبر LL/A نرفته و همین پارت نامبر آیفون را تهیه کنید.

پارت نامبرهای مناسب ایرانی ها

دلیل تفاوت قیمت پارت نامبرهای مختلف آیفون

دلیل عمده تفاوت قیمت پارت نامبرهای مختلف آیفون محدودیت‌هایی بوده که یک پارت نامبر دارد. برای مثال پارت نامبر آیفون Zaa بسیار کم است و به نوعی فاقد هرگونه محدودیت می‌باشد؛ همین امر موجب شده تا در کشورمان پای دلالان وسط آمده و از این موضوع سواستفاده کرده و قیمت متفاوتی برای این نوع پارت نامبر در نظر بگیرند.
در حال بارگذاری . . .

نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (2)
 • قاسم زاده قاسم زاده
  سلام وقت شما بخیر . پارت نامبر lla تو ایران کار میکنه؟ برام از کانادا یه ۱۴ پرومکس قراره بیاد که پارت نامبرش lla هست . خواستم بپرسم تو ایران کار میکنه یا خیر ؟
  • علیرضا باستانی علیرضا باستانی پشتیبان

   سلام 
   بله کار میکنه ولی فعلا رجیستر نمیشود

 • کوثر محمدی کوثر محمدی
  کاربردی بود من تونستم بفهمم که گوشیم ساخت چینه😇

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها

قیمت و مشخصات فنی

آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید