چگونه رمز وای فای را پیدا کنیم؟

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

به کمک وای فای می‌توان به شبکه اینترنت متصل شد و تجربه ای همه جانبه داشت. معمولا هر فردی برای وای فای خود یک رمز تعریف می کند تا فرد دیگری نتواند بدون اجازه از آن استفاده کند چراکه حجم بسته های اینترنتی محدود بوده و برای شارژ مجدد باید هزینه قابل توجهی پرداخت شود. به طور کلی برخی افراد هستند که ممکن است رمز وای فای خود را فراموش یا گم کنند، در این حالت است که پیدا کردن پسوورد وای فای تبدیل به دغدغه می شود!  در این بخش از آیدی تاپ قصد داریم به روش‌های پیدا کردن رمز وای فای اشاره کنیم. 

نحوه پیدا کردن رمز وای فای

پیدا کردن پسورد وای فای

ساده‌ترین روش، خواندن رمز از روی مودم است زیرا همیشه پسوورد بر روی آن حک شده و به سادگی مشخص است و زمان زیادی از شما نمی گیرد. 

چگونه رمز وای فای را در گوشی پیدا کنیم؟

گوشی نیز همانند دیگر دیوایس‌ها رمز وای فای دارد و اگر آن را فراموش کردید بهتر است یکی از روش های زیر را به کار گیرید:

  1. با استفاده از دستورات ADB
  2. یافتن با ES File Explorer
  3. یافتن با WiFi WPS WPA Tester
  4. یافتن با روت کردن سیستم عامل

    چگونه رمز وای فای را در گوشی پیدا کنیم؟

بنابراین با موارد فوق می‌توانید رمز وای فای گوشی خود را پیدا کنید. البته برای کسب جزئیات بیشتر با مراجعه به بخش اتصالات می‌توانید جزئیات کافی را به دست آورید تا بدون هیچ پیچیدگی رمز پیدا شود. لازم به ذکر است که بگوییم برای یافتن رمز وای فای در کامپیوتر هم می توانید از همین روش ها استفاده کنید.

چگونه رمز وای فای فراموش شده را پیدا کنیم؟

یکی از آسان‌ترین روش ها برای یافتن رمز وای فای، اقدام از طریق سیستم دسکتاپی ویندوز است. در صورتی که شما هم هنگام کاربری با وای فای از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر رمز وای فای را از دست دادید، باید مراحل زیر را سپری کنید: 

چگونه رمز وای فای که بهش وصلیم را پیدا کنیم؟

برای یافتن رمز وای فای متصل بوده، کافی است به سراغ مودم دستگاه اینترنت رفته در پشت آن چند سریال نامبر حک شده که با استفاده از آن می‌توانید رمز را بیابید. بنابراین به سادگی می‌توانید رمز وای فای گم شده را پیدا کنید. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید