جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

نحوه ارسال ایمیل در یاهو

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

ایمیل را می‌توان یکی از ابزارهای کاربردی در ارتباط‌های سازمانی دانست؛ روشی که از طریق ارائه دهندگان سرویس ایمیل همچون جیمیل، یاهو، اوتلوک و برخی دیگر ارائه می‌شود. در حقیقت ایمیل را باید یک گام بزرگ در عرصه ارتباط دانست که به لطف فضای وب محقق شده است. همانطور که گفته شد یکی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل، شرکت یاهو است. این کمپانی از دهه‌ها قبل زیرساختی را جهت ارائه خدمات ارتباطی نظیر ایمیل محقق ساخته و اکنون نیز افراد می‌توانند از سرویس ایمیل این شرکتِ مطرح بهره گیرند.

کسانی که چندان با دنیای مجازی آشنایی ندارند، قطعا می‌خواهند بدانند چگونه می‌توان از طریق سرویس ایمیل یاهو به ارسال پیام پرداخت. ما در این مطلب قصد داریم نحوه ارسال ایمیل در یاهو را مطرح سازیم.

نکته: افراد در استفاده از سرویس ایمیل یاهو می‌توانند هم با گوشی و هم با کامپیوتر پیام یا همان ایمیل خود را برای شخص موردنظر ارسال کنند، البته گاهی پیش می‌آید که برای یک سازمان یا شرکت ایمیل ارسال می‌شود و همیشه پای یک فرد در میان نیست. به هر حال روش فرستادن ایمیل در یاهو گوناگون بوده که به تفسیر هر یک از روش‌ها می‌پردازیم.

طریقه فرستادن ایمیل در یاهو از طریق گوشی

برای ارسال ایمیل از طریق گوشی در یاهو باید ابتدا برنامه آن را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. سپس برنامه را اجرا کرده و به دستور زیر عمل کنید:

طریقه فرستادن ایمیل در یاهو از طریق کامپیوتر

ارسال ایمیل از طریق یاهو با کامپیوتر هم قابل انجام است. برای انجام، مرورگر را باز کرده و به وب سایت یاهو مراجعه کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید.

نحوه ارسال فایل از طریق ایمیل یاهو

برای ارسال فایل همان فرآیند ارسال ایمیل را سپری کرده و در بخش پیوست می‌توانید با کلیک روی آن فایل را اتچ (پیوست) کرده و برای فرد موردنظر ارسال کنید.

نحوه فرستادن ایمیل از جیمیل به یاهو

برای ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو کافی بوده فرآیند ارسال ایمیل را پیش گرفته و با وارد کردن آدرس یاهو در بخش آدرس ایمیل فرد دریافت کننده، یک ایمیل از جیمیل به یاهو بفرستید.

چگونگی فرستادن ایمیل از جیمیل به یاهو


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید