جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

چگونه اپل آیدی نات اکتیو را فعال کنیم

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

اپل آیدی نات اکتیو به این معنی است که شما دیگر با آن حساب نمی‌توانید کار کنید و یک مسئله‌ای موجب شد تا این اتفاق برای اپل آیدی شما رخ دهد. از جمله مواردی که نات اکتیو شدن اپل آیدی را در پی دارد، اشتباه وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، استفاده از فیلترشکن برای استفاده خدمات و برخی از این مسائل است. در این مطلب قصد داریم نحوه فعال کردن اپل آیدی نات اکتیو را شرح دهیم.

چطور اپل آیدی نات اکتیو فعال می شود؟

برای فعال‌سازی مجدد اپل آیدی نات اکتیو شده باید روش‌های زیر را دنبال کنید تا به پاسخ خود دست یابید:

موارد فوق کمک می‌کنند تا اپل آیدی غیرفعال شده خود را فعال کنید. البته برخی از نکات فوق موجب خواهند شد اپل آیدی جدیدی بدست آورید.


نحوه فعال کردن اپل ایدی نات اکتیو

چکار کنیم اپل آیدی نات اکتیو نشود؟

در برخی مواقع شاهد نات اکتیو شدن اپل آیدی هستیم. اما برای بیان این که چه کنیم اپل آیدی ما غیرفعال نشود باید به موارد زیر توجه کنید:

  1. بررسی کنید که ایمیل شما و رمز عبور درست هستند. بعضی اوقات نات اکتیو شدن آیدی اپل به خاطر ایمیل یا رمز عبور اشتباه است.
  2. از طریق وبسایت پشتیبانی اپل، رمز عبور آیدی خود را بازنشانی کنید.
  3. سعی کنید روی کامپیوتر یا موبایلتان وارد آیدی اپل شوید. گاهی اوقات این کار موجب فعال شدن مجدد آیدی می شود.
  4. بررسی کنید شاید اکانت شما توسط اپل غیر فعال شده باشد، به خصوص اگر قوانین اپل را نقض کرده باشید. در این صورت باید از طریق پشتیبانی اپل روند فعال سازی مجدد آیدی را شروع کنید.


چکار کنیم اپل آیدی نات اکتیو نشود؟


بنابراین با بررسی موارد فوق متوجه خواهید شد چرا اپل آیدی گاهی نات اکتیو می‌شود.  البته به دلیل تحریم کشورمان از سوی اپل، ساخت اپل آیدی با مشکلاتی رو به رو است که باید تحت دستورالعملی ساخته شود تا دردسرهایی پس از آن گریبان‌گیر نشود. آیدی تاپ بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می دهد و شما می توانید با خرید اپل آیدی از این سایت، با خیالی راحت به طور دائمی از آن بهره ببرید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید