خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

در دسترس نبودن اکانت اپل آيدی در مک بوک

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

همان طور که می دانید، آیدی تاپ معتبرترین مرجع فروش اپل ایدی در ایران است. بسیاری از افرادی که به تهیه اپل آیدی می‌پردازند، ممکن است پس از خرید اپل آیدی برای مک بوک خود، هنگام استفاده با خطای در دسترس نبودن اپل آیدی مواجه شوند. موضوعی که بسیار رنج آور بوده و ندانید چگونه می‌توان آن را برطرف کرد. در این مطلب آیدی تاپ قصد داریم علت در دسترس نبودن اکانت اپل آیدی در مک بوک را شرح دهیم.

چرا پیام در دسترس نبودن اپل آیدی در مک بوک نمایان می‌شود؟

یکی از پرسش‌هایی که خریداران اپل آیدی ممکن است بپرسند این است که چرا با پیام در دسترس نبودن اپل آیدی در مک بوک رو به رو می‌شوند. این موضوع از زمانی که اپل آیدی جدید پدیدار شد و روی مک بوک مورد استفاده قرار گرفت، آشکار شده است. در واقع این پیام یکی از سیاست‌های اپل بوده که برای افراد نمایان خواهد شد!

علت اصلی این مورد آن بوده که این اپل آیدی در سرورهای اپل موجود نیست! اگر شما اپل آیدی قدیمی اپل را به کار گیرید، متوجه خواهید شد که در سرور اپل درج شده است. دلیل این تصمیم آن بوده که کاربر در کنار مک بوک از آیفون استفاده کند. در مجموع کافی بوده همان اکانتی که در آیفون شما قرار دارد، برای مک بوک هم در نظر بگیرید.

متاسفانه کشور ما تحریم بوده و پیشنهاد می‌کنیم برای هر یک از دستگاه‌ها اپل آیدی جداگانه تهیه کنید تا دچار مشکلاتی این چنینی نشوید. این امر موجب خواهد شد تا اگر برای یک اپل آیدی مشکلی به وجود آمد، بتوانید از گزینه دومی استفاده کنید. 


دلیل در دسترس نبودن اکانت اپل آيدی در مک بوک

رفع مشکل در دسترس نبودن اکانت اپل آيدی در مک بوک

برای اینکه مشکل شما حل شود کافی است با اپل آیدی جدید یک بار وارد آیفون خود شده و سپس خارج شوید. در نتیجه این اپل آیدی روی سرورهای اپل قرار خواهد گرفت. سپس همان اپل آیدی را در مک بوک خود وارد کنید تا در نهایت مشکل حل شده و بدون خطایی که پیشتر شاهد آن بودید، بتوانید اپل آیدی مورد نظر را به کار گیرید.

دیگر راه حلی که باید به آن اشاره کنیم این است، هیچ گاه اپل آیدی خود را در آیکلود مک بوک وارد نکنید. برای انجام آن کافی بوده وارد اپ استور دستگاه شوید. سپس آیدی و رمزعبور خود را وارد کرده و بعد به سادگی برنامه‌هایی را از طریق مک بوک خود دانلود کرده و نصب کنید.

بنابراین می‌توانید حتی روی لپ تاپ خود از طریق اپ استور برنامه موردنظر را دریافت کرده و اجرا کنید. با تمام این اوصاف با انجام راه حل فوق مانع از در دسترس نبودن اکانت اپل آیدی در مک بوک خواهید شد. البته اگر نیاز به نسخه مک بوک اپل آیدی دارید این روش‌ها را به کار گیرید و در غیر این صورت به همان نسخه آیفون هم می‌توان بسنده کرد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید