جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

بهترین تنظیمات سنسیویتی پابجی موبایل

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

بهترین تنظیمات سنسیویتی پابجی موبایل چیست؟ برکسی پوشیده نیست که بازی پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار موبایلی بوده که توانسته علاقمندان بسیاری کسب کند. بازی که بتل رویال بوده و به صورت آنلاین باید به تجربه آن پرداخت. اما برای تجربه بهتر باید با یک سری اصطلاحات و تنظیمات این بازی آشنا شوید تا در بهترین حالت گیم پلی را پیش ببرید. یکی از آنها تنظیمات سنسیویتی یا همان حساسیت بازی است و بسیار اهمیت دارد.

کد سنسیویتی چیست؟

کد سنسیویتی در بازی PUBG Mobile وجود ندارد و مفهوم کد سنسیویتی در بازی مربوط به تنظیمات حساسیت دستگاه است که بهتر است برای بهترین تجربه بازی، با توجه به سبک بازی شما و تمایلات شخصی، تنظیم شود.


کد سنسیویتی پابجی چیست

با توجه به نوع دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید، می‌توانید تنظیمات حساسیت دستگاه را تغییر دهید تا با بازی کردن بازی PUBG Mobile بهترین تجربه را داشته باشید. این تنظیمات شامل سنسیویتی دقت افقی و عمودی، سنسیویتی دقت تعقیب، سنسیویتی دقت آیم، سنسیویتی دوران و سنسیویتی زوم می‌شوند.

بهترین روش برای پیدا کردن تنظیمات حساسیت مناسب، آزمایش تنظیمات مختلف در بازی و تجربه آنهاست. با امتحان کردن تنظیمات مختلف، می‌توانید بهترین تنظیمات حساسیت را برای سبک بازی و تمایل خود پیدا کنید.

کد سنسیویتی پابجی را کجا وارد کنیم؟

در بازی PUBG Mobile کد سنسیویتی وجود ندارد و شما نیازی به وارد کردن کدی برای تنظیمات حساسیت ندارید. برای تنظیم تنظیمات حساسیت در PUBG Mobile، باید به بخش تنظیمات بازی در منوی اصلی رفته و سپس به بخش "حساسیت دستگاه" یا "تنظیمات حرکت" (بسته به منوی بازی) بروید. در این بخش، می‌توانید تنظیمات حساسیت دستگاه خود را تنظیم کنید.

در این قسمت، شما می‌توانید سنسیویتی دقت افقی و عمودی، سنسیویتی دقت تعقیب، سنسیویتی دقت آیم، سنسیویتی دوران و سنسیویتی زوم را تنظیم کنید. با توجه به نوع دستگاهی که استفاده می‌کنید و ترجیحات شخصی، می‌توانید بهترین تنظیمات حساسیت را برای خود پیدا کنید.

بهترین سنسیویتی برای پابجی موبایل بدون ژیروسکوپ

اگر دستگاه شما دارای ژیروسکوپ نباشد، ممکن است بازی PUBG Mobile را با دقت کمتری تجربه کنید. با این حال، هنوز هم می توانید بازی را با سنسورهای دیگر دستگاه خود بازی کنید. 

بهترین گزینه برای بازی PUBG Mobile بدون ژیروسکوپ، استفاده از سنسور شتاب سنج (Accelerometer) است. با استفاده از شتاب سنج، می توانید حرکت دستگاه خود را تشخیص دهید و به عنوان یک جایگزین برای ژیروسکوپ از آن استفاده کنید.

برای تنظیم حساسیت سنسورهای دستگاه خود در بازی PUBG Mobile، به تنظیمات بازی رفته و بخش "حرکت دستگاه" را انتخاب کنید. سپس می توانید حساسیت شتاب سنج را تنظیم کنید تا بازی را با دقت بیشتری تجربه کنید. همچنین، برای داشتن تجربه بهتر در بازی PUBG Mobile بدون ژیروسکوپ، می توانید از دستگاه های با صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت تر استفاده کنید.


بهترین سنسیویتی برای پابجی موبایل

کد سنسیویتی پابجی ژیروسکوپ 

بازی PUBG دارای یک کد سنسیویتی خاص برای تنظیم حساسیت ژیروسکوپ نیست. برای تنظیم حساسیت ژیروسکوپ در بازی PUBG، باید به تنظیمات بازی رفته و تنظیمات مربوط به حرکت و چرخش دستگاه را تغییر داد. در بخش تنظیمات بازی، به قسمت "جلوه‌های صوتی و حرکتی" بروید و سپس گزینه "حرکت چشم" را انتخاب کنید. در این بخش، شما می‌توانید حساسیت ژیروسکوپ را با استفاده از دو گزینه "حساسیت افقی" و "حساسیت عمودی" تنظیم کنید. با توجه به تمایل افراد، می‌توان این تنظیمات را به دلخواه تغییر داد تا بهترین عملکرد ژیروسکوپ را در بازی PUBG داشت.

بستگی به سلیقه و نیاز هر بازیکن دارد و بهتر است با توجه به تجربه شخصی خودتان این تنظیمات را تنظیم کنید. به هر حال باید موارد زیر را بررسی کنید.:

تنظیمات حرکت دست: حرکت دست شما برای چرخش دوربین و حرکت کردن شخصیت در بازی بسیار مهم است. می‌توانید سرعت حرکت دست و حساسیت را برای چرخش دوربین و حرکت کردن شخصیت در بخش "تنظیمات" در بازی تغییر دهید.

تنظیمات تیراندازی: تنظیمات حساسیت تیراندازی برای بازیکنانی که از تیراندازی برای کشتن دشمنان استفاده می‌کنند، بسیار مهم است. شما می‌توانید تنظیمات حساسیت تیراندازی را در بخش "تنظیمات" در بازی تغییر دهید.

تنظیمات دقت: تنظیمات دقت برای بازیکنانی که از اسلحه‌هایی با دقت بالا مانند تفنگ‌های تک‌تیرانداز استفاده می‌کنند بسیار مهم است. شما می‌توانید تنظیمات دقت را در بخش "تنظیمات" در بازی تغییر دهید.

تست تنظیمات: پس از تغییر تنظیمات، بهتر است با یک بازی تستی از تنظیمات جدید استفاده کنید تا مطمئن شوید که تنظیمات جدید شما به درستی کار می‌کنند.

تجربه شخصی: بهتر است تنظیمات حساسیت خود را بر اساس تجربه شخصی خود تنظیم کنید، به عنوان مثال اگر بازیکنی با سلیقه ای هستید که به دنبال حرکت های سریع و دقیق هستید، حساسیت بیشتری در تنظیمات خود وارد کنید.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید