جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

امتیاز 4 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 4 دقیقه نظرات کاربران

بهترین آنتی ویروس برای اندروید در سال 2023 کدام است؟ آنتی ویروس در واقع یک برنامه است که به محافظت امنیتی سیستم نرم افزاری دستگاه موردنظر شما که می‌تواند گوشی اندرویدی باشد، بپردازد. گوشی‌های اندرویدی می‌توانند برای محافظت امنیتی بیشتر مجهز به آنتی ویروس شوند؛ در این مطلب آیدی تاپ قصد داریم شما را با بهترین آنتی ویروس ها برای اندروید آشنا کنیم.

آنتی ویروس چیست؟

پرسشی که شاید بسیاری از آن بی خبر باشند، آنتی ویروس چیست؟ آنتی ویروس همانطور که گفته شد برنامه‌ایی جهت محافظت امنیت نرم افزاری دستگاه بوده که می‌تواند یک رایانه باشد یا یک گوشی هوشمند. گوشی‌های با سیستم عامل اندروید هم از این قاعده مستثنی نیستند و می‌توانند با داشتن آنتی ویروس در برابر ویروس‌ها امن شوند. بسیاری از گوشی‌ها در گذشته به دلیل نداشتن آنتی ویروس همواره درگیر ویروس می‌شدند و این امر تجربه کاربری را با اختلال مواجه می‌کرد، اما اکنون نه تنها بیشتر گوشی‌ها آنتی ویروس داخلی داشته بلکه افراد می‌توانند از برنامه‌های شخص ثالث نیز بهره گیرند. به هر حال در این مطلب قصد داریم با بهترین آنتی ویروس اندروید آشنا شویم. آنتی ویروس‌هایی که کمک کرده تا سطح امنیتی تلفن هوشمند اندرویدی ما افزایش پیدا کند.

بهترین آنتی ویروس اندروید

ویژگی‌های مثبت آنتی ویروس

اگر بخواهیم به ویژگی‌های مثبت یک آنتی ویروس اشاره داشته باشیم باید موارد زیر را عنوان کنیم:

بهترین آنتی ویروس اندروید 2022

این لیست به شرح زیر هستند:

1- آنتی ویروس Bitdefender

این آنتی ویروس را باید یکی از بهترین‌ها برای گوشی‌های اندروید دانست. اپلیکیشن آنتی ویروسی که توانست در تست کارشناسان عملکرد خوبی از خود نشان دهد. همچنین باید آن را یکی از محبوب و پرطرفدارترین آنتی ویروس‌های اندرویدی دانست. اگر بخواهیم به ویژگی‌های این آنتی ویروس اشاره کنیم باید به چند پلتفرمه بودن، حفاظت از اطلاعات هنگام پرداخت آنلاین، قابلیت تشخیص بدافزار، محافظ چند لایه در مقابله با باج افزار، قابلیت کنترل فرزندان توسط والدین، بی تاثیر روی سرعت سیستم، قابلیت ضدسرقت از راه دور، قابلیت ایمنی آنلاین کودکان، دسترسی امن به شبکه وای فای و عدم ورود به سایت‌های ویروسی.

دانلود آنتی ویروس Bitdefender


آنتی ویروس Bitdefender

2- آنتی ویروس mobo Security antivirus

دیگر آنتی ویروسی که باید به آن اشاره کنیم، آنتی ویروس mobo Security antivirus نام دارد. این برنامه در پس زمینه گوشی اجرا نشده و همین امر روی کاهش مصرف انرژی نقش مستقیمی دارد. بنابراین افراد می‌توانند با رفتن به سراغ این برنامه به سادگی ویروس‌ها را از بین برده و موجب افزایش سطح امنیتی گوشی اندرویدی شوند. گذشته از آن روی سرعت تاثیر منفی نداشته و موجب بهینه شدن مصرف باتری هم خواهد شد. این برنامه کامل گوشی را اسکن کرده تا هر گونه ویروس را نابود کند. همچنین افراد به رایگان می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین هرگونه تروجان و تبلیغ زائد حذف شده و فایل‌های ویروسی نیز شناسایی می‌شوند. ویژگی‌های بسیاری در برنامه آنتی ویروس mobo Security antivirus می‌توان بدست آورد که محافظت گوشی در برابر هرنوع ویروسی است و بهینه سازی نرم افزاری را هم به دنبال دارد.

دانلود آنتی ویروس mobo Security antivirus

3- آنتی ویروس McAfee Mobile Security

آنتی ویروس McAfee بسیار محبوب و مشهور است. این نرم افزار آنتی ویروس را باید یکی از گزینه‌های خوش نام و قدمت‌دار دانست که برای هر سیستم عاملی در دسترس قرار گرفته است. اگر چنین آنتی ویروسی را روی گوشی اندرویدی خود دارید، با خیالی راحت در برابر ویروس‌ها و هر گونه تهدیدی محافظت خواهید شد. از ویژگی‌های اصلی آنتی ویروس McAfee باید به اسکن گوشی برای محافظت از هرگونه بدافزار، بکاپ‌گیری داده‌ها، مسدودسازی تماس و پیام ناخواسته، عدم سرقت اطلاعات، منع ورود هرگونه بدافزار و فعالسازی فایروال و برخی دیگر اشاره کرد. این آنتی ویروس را باید با پرداخته هزینه تهیه کنید و نسخه رایگان مناسبی از آن در دسترس نیست.

دانلود آنتی ویروس McAfee


آنتی ویروس McAfee Mobile Security

4- آنتی ویروس clean Master

آنتی ویروس برتر دیگر که احتمالا برایتان نام آشنا می باشد، clean Master نام داشته که از ویژگی‌های مناسبی به عنوان برنامه ضد ویروس برخوردار است. به کمک این برنامه می‌توانید موجب حذف فایل‌های اضافی شده و حافظه را هم آزاد کنید. گذشته از آن این اپ موجب خواهد شد به اسکن برنامه‌ها پرداخته و هر گونه ویروس را حذف کنید. در واقع clean Master نقش بسزایی در شناسایی بدافزارها و ویروس‌ها ایفا کرده و می‌تواند موجب حذف دقیق آنها هم شود. از دیگر ویژگی‌های آن باید به افزایش عمر باتری دستگاه، بهبود عملکرد نرم افزاری گوشی و قابلیت قفل برنامه‌ها جهت افزایش امنیت اشاره کرد.

دانلود آنتی ویروس clean Master

5- آنتی ویروس Avast

این آنتی ویروس همچون دیگر رقبایش می‌تواند به سرعت موجب حذف ویروس شود. اگر به دنبال محافظ گوشی خود دربرابر ویروس هستید، آنتی ویروس Avast یکی از برنامه‌های مطرح بوده که توانسته موردتوجه قرار گیرد. این اپ به نظارت کامل گوشی در برابر بدافزار و تروجان‌ها می‌پردازد و مانع از نفوذ ویروس می‌شود. همچنین با اسکن فایل‌ها می‌توانید از ویروسی نبودن آنها اطمینان حاصل کنید و مانع از ایجاد مشکل در گوشی اندرویدی خود شوید. به طور کلی آنتی ویروس Avast یکی از بهترین برنامه‌ها در این زمینه بوده که نباید از لیست خارج کنید.

دانلود آنتی ویروس Avast Antivirus & Security


آنتی ویروس Avast

6- آنتی ویروس security – Antivirus

دیگر آنتی ویروسی که باید به آن اشاره کنیم شاید کمی ناآشنا باشد اما تمامی ویژگی‌های لازم یک آنتی ویروس را دارد. این برنامه security – Antivirus نام داشته که برای گوشی‌های اندرویدی در دسترس بوده و افراد می‌توانند آن را تهیه کنند. هم نسخه پولی داشته و هم نسخه رایگان. برای دسترسی به امکانات بیشتر بهتر است نسخه پولی آن را خریداری کنید. security – Antivirus به محافظت گوشی اندرویدی شما در برابر ویروس کرده و حتی فایل‌های ویروسی را اسکن می‌کند و مانع از نفوذ ویروس به دستگاه می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید گوشی با عملکرد نرم افزاری بهینه داشته باشید، security – Antivirus را فراهم نکنید.

دانلود آنتی ویروس Antivirus

7- آنتی ویروس Avira

این آنتی ویروس دارای ویژگی‌های کامل به عنوان یک محافظ ویروس گوشی اندرویدی محسوب می‌شود. اپی که تمامی قابلیت‌هایی که از یک آنتی ویروس انتظار دارید را به مخاطب خود ارائه می‌دهد. این برنامه روی تمامی سیستم عامل‌ها در دسترس بوده و اندروید یکی از آنها است. به نوعی باید Avira را یک محافظ کامل برای گوشی اندرویدی در برابر بدافزار و ویروس دانست. این برنامه به پشتیبانی از فناوری AntiVir پرداخته و نسبت به تهدیدات ویروسی کاملا پاسخگو است. همچنین در میان رقبا یک اپ پیشرو در شناسایی ویروس محسوب می‌شود. همچنین شامل فناوری AHeAD برای تشخیص سریع ویروس هم اشاره کرد. قابلیت‌های متنوعی در Avira گنجانده شده و اگر قصد دارید یک آنتی ویروس کامل را برای گوشی خود انتخاب کنید، این برنامه بی‌شک یکی از آنها است.

 Avira Security دانلود آنتی ویروس


آنتی ویروس Avira

8- آنتی ویروس Sophos Mobile Security

این آنتی ویروس نیز همانند سایر رقبا ویژگی‌های کاربردی ارائه می‌دهد. برنامه به رایگان در دسترس کاربران اندرویدی بوده قابلیت‌های کاملی برای محافظت گوشی در برابر ویروس دارد. هرچند در نام چندان مشهور نیست، اما ویژگی‌های لازم را به در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از جمله آنها باید به پاک کردن اطلاعات گوشی به صورت ریموت، امکان ارسال لوکیشن پیش از اتمام باتری، محافظت از اطلاعات کاربر در برابر حملات هکری، امکان بلاک کردن پیام‌ها و برخی دیگر. اگر به دنبال یک آنتی ویروس کامل موبایلی یا اندرویدی هستید، آنتی ویروس Sophos Mobile Security همان گزینه است.

دانلود آنتی ویروس Sophos Mobile Security

9- آنتی ویروس Kaspersky

قطعا بارها با نام آنتی ویروس کسپرکی رو به رو شدید. برنامه‌ای که باید آن را یک اپ آنتی ویروس کم نظیر دانست و محبوبیت بسیاری هم بواسطه همین موضوع پیدا کرد. Kaspersky را برای هر سیستم عاملی می‌توان تهیه نمود. بنابراین محدودیت نوع پلتفرم وجود ندارد و گوشی اندرویدی هم یکی از آنها خواهد بود. اگر بخواهیم به یک سری ویژگی‌های کسپرکی بپردازیم باید به قابلیت کنترل دستگاه در برابر ویروس، اسکن فایل برای محافظت در برابر ویروس، پیکربندی نرم افزاری، مدیریت هوشمندانه نرم افزارها، برقراری امنیت برای حافظه داخلی و برخی دیگر.

دانلود آنتی ویروس Kaspersky


آنتی ویروس Kaspersky


10- آنتی ویروس Dr.Web Security Space

این آنتی ویروس نیز مانند دیگر رقبا برای سیستم عامل‌های مختلفی ارائه می‌شود. آنتی ویروسی که به اسکن فایل‌های گوشی پرداخته و مانع از نفوذ ویروس می‌شود. همچنین قابلیت اسکن بدافزار و تروجان‌ها را هم دارد تا مانع از ویروسی شدن گوشی شود. گذشته از آن برنامه ضدویروس Dr.Web Security Space به محافظت از حافظه داخلی گوشی هم پرداخته و مانع از هک شدن و ویروسی شدن خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال یک آنتی ویروس کارآمد و رایگان هستید، این آنتی ویروس می‌تواند نیاز کاربر را برآورده سازد.

دانلود آنتی ویروس Dr.Web Security Space

بهترین آنتی ویروس برای سامسونگ

بهترین آنتی ویروس برای شیائومی

بهترین آنتی ویروس برای گوشی هواوی

بهترین انتی ویروس برای گوشی ال جی


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید