جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

بازی‌ هایی که پول میدهند

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

بازی‌ هایی که پول میدهند کدامند؟ آیا کسب درآمد از بازی امکان پذیر است؟

برخی افراد به دنبال آن هستند که در اوقات فراغت هم به کسب درآمد بپردازند، یکی از این روش‌ها انجام بازی بوده که امکان کسب درآمد ارزی را برای افراد فراهم خواهد آورد. در دنیای بازی‌های ویدئویی افرادی که به تجربه این عناوین می‌پردازند، عده‌ای به دنبال سرگرمی هستند اما برخی دیگر تمایل دارند در کنار گذران اوقات خود، پولی هم به دست آورند. بنابراین به دنبال بازی‌هایی می‌روند که پول در قبال کسب امتیاز پرداخت کنند. ما در این مطلب قصد داریم شرح دهیم چه بازی‌هایی پول می‌دهند و افراد با کسب امتیاز می‌توانند درآمدی حاصل کنند.

در این مطلب آیدی تاپ قصد داریم شما را با تعدادی از بازی‌ هایی که پول می‌ دهند آشنا کنیم.

کسب درامد از بازی کردن

کسب درآمد با بازی

شاید درآمدی که با بازی بدست می‌آید چشمگیر نباشد اما هزینه‌های اضافی را می‌توان بوسیله این درآمد پرداخت کرد؛ بخصوص اینکه اگر حرفه‌ای شوید قطعا درآمد ارزی بزرگی بدست خواهید آورد. بنابراین درآمد با انجام بازی ممکن است و یک امر غیرممکن نخواهد بود. اما کدام بازی ها پولساز هستند؟

معرفی 5 بازی که پول می‌دهند

اگر گیمر هستید، این لیست قطعا به کارتان خواهد آمد:

1- بازی Swagbucks

این بازی برای سیستم عامل اندروید و iOS دردسترس بوده و از طریق وب سایت بازی هم قابل انجام خواهد بود. در ساعت می‌توانید 2 تا 4 دلار از طریق بازی درآمد کسب کنید. این عناوین هزینه نداشته و در مقابل برای شما درآمدزا هستند. برای دریافت درآمد باید حساب پی پل داشته باشید زیرا با شرکت خارجی رو به رو هستید. این سایت مجموعه گسترده‌ای از روش‌ها و بازی‌ها را به شما معرفی می‌کند که با آنها می‌توانید درآمد ارزی کسب کرده و لذت ببرید. این وب سایت عناوین رایگانی دارد که تجربه بازی آنها درآمدزا است.

2- بازی پولساز MyPoints

دیگر موردی که باید به آن اشاره کنیم، وب سایت MyPoints است. عملکرد این سایت شبیه به گزینه قبلی بوده و افراد با انجام فعالیت‌ هایی نظیر انجام بازی، پر کردن نظرسنجی و برخی از این قبیل امتیاز کسب می‌کنند. در نهایت با جمع آوری امتیاز می‌توان گیفت کارت تهیه کنید. هر نوع گیفت کارتی که موردنظر شما بوده و از آن استفاده می‌کنید. این برنامه روی اندروید و iOS در دسترس بوده و ساعتی 2 تا 4 دلار درآمدزایی دارد. هزینه خاصی نداشته و به صورت پی پل می‌توانید پاداش دریافت کنید.

3- Mistplay ، بازی ای که به شما پول می دهد

مورد بعدی Mistplay نام داشته و برای اندروید در دسترس است. این برنامه ساعتی 3 تا 5 دلار درآمد ایجاد کرده و هزینه ندارد. افراد با انجام بازی‌هایی در این اپ می‌توانند امتیاز کسب کرده و با مجموع امتیاز خود قادرند گیفت کارت دریافت کنند. گیفت کارت‌های متنوعی که کاربردی هستند و همیشه از آنها استفاده می‌کنید. همانند هر اپی که با کسب امتیاز گیفت کارت ارائه می‌دهد، Mistplay نیز از این قاعده مستثنی نیست بنابراین یک گزینه مناسب برای استفاده است.

کسب درآمد از بازی موبایل

4- بازی Publishers Clearing House

این برنامه روی اندروید و iOS دردسترس بوده و از طریق وب سایت آن می‌توان به استفاده این اپ پرداخت. درآمد کسب شده متغیر بوده و هزینه‌ای هم ندارد. برای دریافت کافی بوده از طریق گیفت کارت و pay pal پاداش را دریافت کرد. این برنامه به شما اجازه خواهد داد تا با کسب امتیاز و جمع آوری آن پاداش دریافت کنید که شامل گیفت کارت است.

5- Long Game ، بازی که پول واقعی می دهد

این برنامه هم در روی اندروید و آیفون قابل دستیابی بوده و کسب درآمد آن نیز متغیر است. در سوی دیگر هزینه‌ای برای افراد نخواهد داشت. همچنین به صورت نقدی می‌توانید پاداش دریافت کنید. Long Game به افراد اجازه داده با انجام بازی امتیاز کسب کرده و مجموع امتیاز را در قالب پاداش نقدی دریافت کنند. بنابراین یکی دیگر از بازی‌هایی که گیفت کارت ارائه می‌دهد همین اپ است.

بازی کسب درآمد واقعی

بازی Paid Game Player
این عنوان هم همانند گزینه قبلی بوده و بیش از 600 بازی مختلف را در مقابل شما قرار داده که با کسب امتیاز در هریک و جمع آوری امتیازات، می‌توانید پولی بدست آورید.

بازی Second Life
این بازی نیز همچون موارد فوق افراد با چندین بازی رو به رو خواهند شد و می‌تواند با کسب امتیاز کافی به دریافت پول یا گیفت کارت بپردازند. بنابراین Second Life هم دیگر بازی بوده که برای افراد درآمدزا بوده و می‌توان از آن بهره گرفت.

بازی World Winner
از طریق بازی World Winner می‌توانید به نسخه تحت وب آن رفته و با انجام بازی‌های مسابقه و کسب امتیاز پول بدست آورید. سعی کنید امتیازات بالایی کسب کرده تا بتوانید با مجموع آن پول یا گیفت کارتی بدست آورید و درآمدزایی کنید.

ایجاد کانال توییچ
یکی دیگر از روش‌هایی که با کمک آن می‌توانید با بازی پول بدست آورید، ایجاد کانال توییچ و کسب بیننده است. این افراد با دادن دونیت پولی در اختیار شما قرار داده تا بتوانید یک اتاق گیمینگ و وسایل موردنیاز را خریداری کنید. به نوعی اگر بتوانید با کانال توییچ موفق شوید، پول بسیاری عاید شما خواهد شد.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید